Wpis z mikrobloga

Niby dziękują, ale pewnie i tak się nie liczy, bo transparent mały, czcionka krzywa, a ktoś na trybunach miał czerwoną koszulkę i czarne spodnie #mecz #ukraina
JPRW - Niby dziękują, ale pewnie i tak się nie liczy, bo transparent mały, czcionka k...

źródło: xayawdw

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JPRW: no podałem ci inteligencie przykład Chorwacji ukaranej minusowym punktem a ty mi wklejasz zdjęcie muralu Bóg wie gdzie na kontrargument xD Weź wstaw jeszcze jakieś zdjęcie onr z lat '80 heilująctch na tle budki telefonicznej albo równie stare zdjęcie sektorówki Legii ze swastą.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 5
@Aquamen: Podałeś przykład użycia swastyki a nie symbolu Azowa. Może dla ciebie to to samo i masz oczywiście prawo tak uważać. Ale jak widać UEFA uważa inaczej. A ty nie jesteś międzynarodową federacją piłkarska i "bajońskie kary" nakładać możesz na mole w szafie, więc twoja osobista opinia w tej sprawie jest bezwartościowa.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@Aquamen: Jest mi zasadniczo obojętny, nie mam jakichś sentymentów do nacjonalistycznej symboliki, ale nie boli mnie, tym bardziej że samo środowisko Azowa jest bardzo propolskie.

Natomiast nie lubię jak ktoś pieprzy trzy po trzy i nie odróżnia własnych przekonań od rzeczywistości. To, że ty czegoś nie lubisz, jeszcze nie znaczy, że jest zabronione.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 4
@Aquamen: O cholera, masz rację. Nie pomyślałem, że zakazaną przez UEFA listę symbolów znajdę na opublikowanym naście lat temu na stronie ksiegarnia.difin.pl wykazie.
XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 2
Oczywiście, zaraz po tym, jak mi opowiesz, kto za taką symbolikę dostał bajońską karę. Może kibice Legii?


@JPRW UEFA robiła poważne problemy Legii za symbolikę.

Tak na szybko z tego, co znalazłem w sieci, bo już nie pamiętam dokładnie kiedy i za co:
  • Odpowiedz
@JPRW: no raczej bo to kopia FARE inteligencie. Ty ja serio myślałem, że ty jesteś bardziej bystry a ty robisz już trzeciego fikołka w obronie naziolskiej symboliki. Typie co z Tobą nie tak?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Aquamen: Nie tak jest ze mną to, że marnuję czas na rozmowy z ciężkim dzbanem. Jak już znajdziesz te przykłady na "bajońskie kary", to pisz, a jak nie znajdziesz, to dzwoń z donosem do Nigdy Więcej albo innego OMZRiK.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Aquamen: Powiedziałem ci: pisz jak masz te przykłady. Jak nie masz to szukaj albo spadaj na drzewo. Znudziło mi się już.
  • Odpowiedz