Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi proszę, #!$%@? jego mać, dlaczego w 2023 roku, a właściwie to nawet jego końcówce, w dalszym ciągu na dwóch najpopularniejszych (i przez to opiniotwórczych) portalach z ocenami gier (Metacritic i Opencritic) żeby ocenić grę NIE TRZEBA JEJ POSIADAĆ?

Totalnie nie jestem w stanie tego pojąć.

Przecież to nie jest żadne rocket science, strony na których można sprawdzić statystyki swoich gier czy listę osiągnięć istnieją już od kilkunastu lat, więc to nie jest tak, że Microsoft czy Sony blokuje możliwość powiązania swojego konta z jakąś zewnętrzną stroną czy aplikacją

Przecież przy premierach gier Sony czy MSu zawsze jest ta sama sraczka z bombingiem, która potem rozlewa się na cały internet i trzeba czytać to szambo bo wszyscy się sugerują cyferkami wstawionymi przez multikonta spoceńców bez życia.

Nie przeszkadza im to czy jak?

Proszę o odpowiedź.

#xbox #ps5 #gry #starfield
Pobierz Beeercik - Powiedzcie mi proszę, #!$%@? jego mać, dlaczego w 2023 roku, a właściwie t...
źródło: temp_file6972575165618429397
  • 13
Totalnie nie jestem w stanie tego pojąć.


@Beeercik: Ale po co strona miała by obcinać sobie ilość użytkowników i ilość contentu który tworzą? Celem takiego portalu (w sumie tak samo jak i z pudelkiem), jest to żeby się klikało. Czy to są dobre opinie, złe, z uzasadnieniem czy bez - to nie ma znaczenia.
@Beeercik: Ale czy to jest taki big deal? Chcą mieć oceny graczy to sobie mają. Wiadomo, że oceny z metacritica trzeba brać z dystansem szczególnie że oceny numeryczne i tak nie mają sensu, a szczególnie w ocenach użytkowników bo i tak prawie każdy daje albo 0 albo 10. Na Rotten Tomatoes, IMDB i FIlmwebie też mają weryfikować czy obejrzałeś film?
@Beeercik nikt #!$%@? nie daje o oceny graczy, bo są #!$%@? warte. Mimo wszystko lepszym wskaźnikiem jest ocena recenzenta, bo prędzej kupisz Diablo IV z dobrymi recenzjami i 1,9 od graczy niż cokolwiek na żółto z dobrymi reckami od gejmerów
@Beeercik klikniecia, ruch na stronie, reklamy , kasa i tylko to, oni w dupie maja czy ta gra 0 czy 10,
Opienie recenzetow na tej stronie sa tak samo gowno warte co userow, jaka mam pewnosc, ze nie jest oplacony,
Jak juz chce jakas recenzje to odpalam youtuba i jakiegos fana, ktory robi np. Build i go ogrywa i wtedy widze czy jest sie pchac czy nie, czasami po prostu gre kupuje
@Beeercik: jakiś debil-wykopek twierdził ostatnio, że to oceny na steam są niemiarodajne, bo jak kupiłeś grę, zapłaciłeś, to ocenisz pozytywnie, nawet jak ci się nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co jest oczywistą bzdurą. Jedynym minusem ocen na steam jest ich zerojedynkowość: albo pozytywna albo negatywna, dopiero potem wyliczana jest z tego wartość procentowa.

Oceny na meta mają wartość jedynie socjologiczną. Zwłaszcza w przypadku gier, które gracze
@Beeercik:
- Battlefront 2 miał aferę związaną z mikropłatnościami na premierę, EA się z nich wycofało ale negatywny sentyment pozostał i w sumie system levelowania który jest w zamian jest słaby
- 76 wiadomo
- w Halo zawiodło obiecywane wsparcie po premierze, gra umarła (czego recenzje krytyków naturalnie nie uwzględniają)
- Pokemony wiadomo
- TLOU2 poleciało ze scenariuszem w stronę która zwyczajnie się wielu graczom nie spodobała, ogólnie scenariusz jest miejscami