Wpis z mikrobloga

BRUTALNY CARPILL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie masz samochodu to nie peklujesz (chyba że divy jak dojedziesz sobie busem) jesteś wykluczony ze społeczeństwa i na rynku matrymonialnym bo w oczach kobiety jak i ludzi z otoczenia jesteś gorszej kategorii, prawo jazdy jest oznaką zaradności,niezależności i dostarczania emocji różowej jeżdżąc w różne miejsca o której chcesz,kiedy chcesz na jak długo chcesz i o jakiej porze chcesz... a jak wiadomo kobiety to emocjonalne istoty bardziej neurotyczne, nie obowiązuje to oczywiście chadów chadlajtów,oskarków i często również pierwsze niedojrzałe romantyczne miłości disnejowskie, gdzie wszystko jest wersją demo i zalaniem koktajlem hormonalnym i nie zwracaniem na to uwagi ale oczywiście do czasu aż twoja szara myszka będzie chciała stabilizacji, więc jak nie będziesz miał samochodu to na długotrwały związek nie licz ITS OVER! oczywiście znajdą się wyjątki gdzie rekompensuje się hajsem ale to mały % bo ktoś bez prawa jazdy raczej jest nieudacznikiem nie oszukujmy się chyba, że ktoś się urodził niepełnosprawny.

Tak wiem dużo osób ma tutaj prawko i nie pekluje bo morda i wzrost ale dużo osób nie zdaje sobie sprawy jak silny i potężny jest carpill w XXI wieku w czasach potężnej hipergamii i social mediów.

#blackpill #przegryw #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki
TTedbundYY - BRUTALNY CARPILL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie masz samochodu to nie peklujesz (c...

źródło: carpil

Pobierz
  • 20
@TTedbundYY: Rowerem #!$%@?łem do lasek a one dopisywaly sobie do tego ideologię (ze dbam o sylwetke, ze sportowiec, ze gowno -wpisz cokolwiek bo i tak nie ma znaczenia-) po czym furami woziły mi srakę od treningów do jej chaty albo na wspolne wakacje.
W zyciu mi zadna z nich nie wspomniala ze wypada miec fure/ ze wstyd/ ze cos tam. Jak lasce sie podobasz i dobrze zabełtasz #!$%@? w kotle to
@TTedbundYY: ja kiedyś wioząc pierwszy raz moją byłą, zaparkowałem pod biedrą na miejscu dla inwalidów i rozładował mi sie akumulator i musiałem dzwonić po wójka żeby mi naładował ze swojego auta, trząsłem sę z nerwów i wstyd jak #!$%@? xD