Aktywne Wpisy
HlHl +110
#polskiedrogi
Jadę w takich warunkach 40 km/h ( a i tak czuje ze zrywa przyczepność) ciągnie się za mną sznur aut, co chwila ktoś siedzi mi na dupie i jestem notorycznie wyprzedzany
Przecież to jest jakaś patologia
Jadę w takich warunkach 40 km/h ( a i tak czuje ze zrywa przyczepność) ciągnie się za mną sznur aut, co chwila ktoś siedzi mi na dupie i jestem notorycznie wyprzedzany
Przecież to jest jakaś patologia
blyskotliwy +611
Żeby się zesrać o to, że ktoś zakłada firmę w naszym kraju i płaci tu podatki to już trzeba mieć więcej niż jeden gwóźdź wbity w mózg. #!$%@?ąc już od tego, że RN jest częścią "wolnościowej" Konfederacji.
I te teksty w poście xD
I te teksty w poście xD
Kobiety i dzieci uciekające przed wojną nagle znalazły żyłkę do interesu?
Jedna dziesiąta firm z danego roku to firmy ukraińskie. Przemyślcie to.
Firmy w obcym kraju nie zakłada się,
#mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo
Miłego dnia!
#pilkanozna
Euro, eliminacje
15:00 - Azerbejdżan – Belgia, Polsat Sport
18:00 - Andora - Białoruś
18:00 - Estonia - Szwecja
18:00 - Ukraina – Anglia, TVP 1, Polsat Sport
20:45 - Kosowo – Szwajcaria, Polsat Sport Premium 1
20:45 - Macedonia Północna – Włochy, Polsat Sport Extra
20:45 - Rumunia – Izrael
Polska, II liga
15:45 – Radunia Stężyca – Olimpia Grudziądz, TVP Sport
Polska, Ekstraliga kobiet
11:00 – Rekord Bielsko-Biała – UJ Kraków, TVP Sport
Mecze towarzyskie
10:00 – Polska U18 – Arabia Saudyjska U18
20:35 – Niemcy – Japonia, Polsat Sport News
Anglia, League Two
13:30 – Bradford City – Grimsby, Viaplay
#rugby Mistrzostwa Świata faza grupowa
13:00 - Włochy – Namibia, Polsat Sport News
15:30 - Irlandia - Rumunia, Polsat Sport 1
18:00 - Australia - Gruzja, Polsat Sport 1
21:00 - Anglia - Argentyna, Polsat Sport 2
#siatkowka Mistrzostwa Europy, 1/8 finału
16:30 - Słowenia – Turcja, Polsat Sport News
18:00 - Włochy - Macedonia Północna, Polsat Sport Extra
19:30 - Portugalia - Ukraina, Polsat Sport Extra
21:00 - Holandia - Niemcy, Polsat Sport Extra
#tenis US Open
22:00 – finał kobiet – C. Gauff (USA, 6.) – A. Sabalenka (BLR, 2.), Eurosport 1
#koszykowka Mistrzostwa Świata, od 5 do 8 miejsca
10:45 – Włochy – Słowenia
14:30 – Łotwa - Litwa
#pilkareczna
Orlen Superliga
15:00 – Wisła Płock – Chrobry Głogów
Liga Mistrzyń
18:00 – Zagłębie Lubin – Ljubljana, Eurosport 2
#hokej na lodzie
Liga Mistrzów
16:30 – Pardubice - Ingolstadt, Polsat Sport Premium 4
19:45 – Servette - Rouen, Polsat Sport Premium 3
#kolarstwo Vuelta a Espana
12:30 – 14. Etap, Eurosport 1
#zuzel
13:50 – Unia Tarnów – Stal Rzeszów, II liga, CANAL+ Sport 5
16:00 – Ostrów Wlkp. – Falubaz Zielona Góram I liga, CANAL+ Sport 5, Viaplay
20:15 – Indywidualne Mistrzostwa Europy SEC, TVP Sport
#mecz #dzienmeczowy
Wreszcie jakiś porządny futbol w tv