Wpis z mikrobloga

Witajcie mirasy !

Wybaczcie za brak odzewu i działania z mojej strony w kierunku turnieju, przyznam szczerze musiałem trochę odpocząć od całej inicjatywy, mimo że wszystko jest proste i odbywa się raczej bez komplikacji to cała organizacja lekko mi ciążyła, ale myślę że jak na razie dajemy radę mimo wszystko.

A więc przejdźmy do konkretów, raczej każdy dostał namiary na grupowiczów, turniej na dobre rozpoczął się wraz z listami które każdy z Was dostał, fazę grupową kończymy wraz z końcem marca (chyba że wszystkie mecze zostaną rozegrane szybciej)

Mam 39 zapisanych uczestników w 8 grupach, byłem pewny że miałem 40 gracza lecz gdzieś zagubiłem jego zapis/namiary co bardzo mnie martwi, jeżeli nie widzicie się w grupach to piszcie, zostało ostateczne jedno wolne miejsce w pierwszej grupie :)

http://pokazywarka.pl/i0npc3/ - pod tym adresem znajdziecie wiele przydatnych wskazówek które przygotował @freestyle01 za co mu stokrotne dzięki !

Wysyłajcie do mnie swoje wyniki gier, najlepiej aby i przegrany i wygrany napisał wynik, będę miał wtedy pewność :)

Nie zamieszczam na razie tabeli ponieważ zostały rozegrane dopiero 3 mecze, jeżeli dojdą do mnie wyniki z przynajmniej 5 gier to wtedy wrzucę tutaj zaktualizowaną tabele :)

@klientpilnowalcenweuroprzedpromocja @Otsego_Amigo @seeksoul @skandal99 @orzeldp @TheSocialOne @Dziki_Maslak @freestyle01 (daj znać awkowi) @PilariousD @Wozyack @mefiu @nierusz @kst91 @siplasplas @PrzypadkowyNick @gedzior78 @bapo @niegramwwowa @JemMandarynke @hokus_pokus @wojtas9 @milten @jafek21 @whitewolfik @rasiakg @j0seph @eme151 @ludex @loginowski @valdgir @Busios @kvvach @Caishen @Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny

#turniejwhomm3
  • 3
@sbcs: Rozumiemy, każdy ma swoje życie i swoje sprawy, mimo tego trzeba przyznać, że dobrze radzisz sobie z organizacją (ja jestem zadowolony) a sam turniej cieszy się niemałą popularnością i wywołuje liczne emocje :) Dzięki za włożoną pracę - każdy z nas to docenia, tak trzymaj. Aha i dzięki za słowa uznania, miło mi :)

@Caishen Trzeba pomagać. Lubię Heroes 3 i zależy mi na tym, aby gracze się nie zniechęcali
jak już mówiłem, niestety nie mam jak zagrać, ale śledzę i plusuję! Super by było jakby się graczom chciało czasem napisać krótkie streszczenie ciekawych gier (choć to może zdradzać różne zagrywki). Ale w końcu o to chodzi, żebyśmy zwiększali wiedzę o HOMM3 :)