Wpis z mikrobloga

@natalle: przy Big brotherze uczestnicy w podobnej sytuacji, jak grupa była przeciw jednostce, tak samo mówili, ze montaż, ze nie znamy całej prawdy itp XD tylko chyba nie mieli świadomości ze ludzie oglądali live całymi dniami i widzieli wszystkie sytuacje. Wtedy prawda odcinków nie odbiegała wiele od prawdy streama z całego dnia, wiec obstawiam ze tutaj jest podobnie. Ludzie w grupie, wyrwani ze swojego naturalnego środowiska, dostają #!$%@? i zrobią wiele
@natalle: ja ogólnie nie bronię teraz grupy. Osobiście jestem obrzydzona ich zachowaniem, ale rzeczywiście po sezonie 4 mam jedna refleksje. W trakcie gdy on leciał to wszyscy (ja również) mieliśmy negatywne zdanie na temat grupy po tym jak traktowali Wiktorię. Teraz jednak po latach wyszło jak sie zachowuje i jestem w stanie uwierzyć, ze ona coś odwalala w trakcie sezonu co nie było nam pokazane. Oczywisice to nie broni zachowania ekipy
@mykawz300: nie chodzi mi, żeby ich usprawiedliwiać, a bardziej o to, ze może jest pokazywana „jedna strona”, bo ciężko mi uwierzyć w to, ze takie karygodne zachowania wychodzą z takich „bzdet”, które robi Łucja. Chociaż może tak jest. Po prostu sobie gdybam
@faantasy: nie wiem ile masz lat, ale skoro ciężko Ci uwierzyć jakimi potworami i zwyrodnialcami potrafią być ludzie to najwidoczniej bardzo mało wiesz o świecie, w którym żyjesz… takie zachowania wychodzą z bardziej błahych powodów, niż „złe pierwsze wrażenie”. Ludzie (choć ciężko tak niektórych nazwać) z najobrzydliwszych pobudek są w stanie zniszczyć drugiego człowieka bez żadnego powodu.
@mykawz300: jestem już dość wiekowa i zdaje sobie z tego sprawę xD ja tak pisałam bardziej mam takie przemyślenia po sytuacji w HP4. Pamiętaj, ze jest to program telewizyjny i i możliwa jest dobierana narracja w która mamy uwierzyć