Wpis z mikrobloga

Szukam pomysłu na #prezent urodzinowy dla najlepszego kumpla. Zaprosił na posiedzenie urodzinowe, które będzie w sobotę dość spontanicznie.
Cena tak do 500 zł.
Kolega interesuje się #figurki #wiedzmin i #gryplanszowe oraz #rysowanie ostatnio nawet sobie zakupił jakąś grę planszową Wiedźmina na którą czekał z 2 lata bo to był jakiś projekt z crowdfundingu.

Ja się na tym kompletnie nie znam, ale może będzie to jakaś podpowiedź, ale nie sugerujcie się. Jeśli macie propozycje jakiegoś super prezentu niezwiązanego z zainteresowaniami to śmiało.

Totalnie nie mam pomysłu co mu zakupić, a nie chcę jak co roku kupić mu flaszki, szczególnie że w ostatnim czasie mocno mnie wspierał i chcę mu się jakaś odwdzięczyć.

Dla najlepszego pomysłu (wybranego przeze mnie) przewidziana nagroda #rozdajo w postaci kuponu na #pysznepl za 50 zł lub #allegro lub inny dowolny voucher.
  • 7
  • Odpowiedz
@choosewisely: Z planszówek to może Machina Arcana, Massive darkness 2, może lego 77015 albo 42154. Są zestawy do malowania figurek z gier planszowych. Może bilety na koncert Łydki Grubasa.
  • Odpowiedz