Wpis z mikrobloga

Ja piehdole mircy, właśnie się zorientowałem że zaraz wychodzi przedostatnia książka z serii siege of terra, czyli pewnie za rok ostatnia i w ten sposób dożyję końca całego tego cyklu herezji horusa. Jak głupim trzeba być żeby wydać 60 książek
#warhammer40k
  • 14
  • 0
@Julius_90: Wiesz co? Olej całe 30k uniwersum. Te 60 książek niby nie jest jakieś nieprzyjemne ale znacznie lepiej mi się czytało dark empire i fabiusa bile. Ja na twoim miejscu zacząłbym może od liona tej nowej książki kiedy wrócił, była całkiem spoko i dość odseparowana od innych wydarzeń w czasie i przestrzeni, tylko końcówka powiedzmy jest już łączeniem wątków.
Serie prymarchów w ogóle możesz olać bo przeczytałem 1/3 książek i sam
@Julius_90: herezja horusa, przynajmniej pierwsze 4 książki, dobrze wprowadza w wh40k. Na tej podstawie można śmiało później dobierać cykle, kontynuować herezję, albo czytać już o zdarzeniach z 41 Millennium.
Chyba że masz wiedzę co i jak w wh40k piszczy, to wtedy nie ma znaczenia.
@Uuroboros przedostatnia czyli która? Bo myślałem że "the end and the death part 1" jest przedostania i czekamy tylko na drugą część.
@Julius_90: Jeśli umisz w angielski, bo te książki, z tego co mi wiadomo, nie zostały przetłumaczone, to szalenie polecam "Brutal Kunnin'" oraz "The Infinite and The Divine".

Normalnie co się #!$%@? w tych książkach to po prostu wielkie XD

Szczególnie ta druga. Pewnie kojarzysz, że zdecydowana większość memów o wh40k to albo półprawdy albo fanowskie śmiechowe teorie, że jak Krwawe Kruki lubią kraść rzeczy. No to jak ktoś zrobił mema o
@ChochlikLucek: umim trochę, bi odmienić umiem, ju ar, mi em, dej mi itp. Dni tygodnia i pare miesięcy tez umiem, wszystkie kolory. Memów nie znam wiec nie wiem czy to fanowskie urojenia, krwawe kruki mogę zgadywać ze to jeden z oddziałów tych kosmicznych psychopatow zrobionych ze spuścizny imperatora. Porostu szukam seri książek sf zeby wypełnić miejsce w grafiku.