Wpis z mikrobloga

  • 4
@leemealitie właśnie miałam to wstawić byłaś szybsza. jedynie Kornelia normalnie o tej sytuacji się wypowiada według mnie, że przez nich Łucja ucierpiała i nie jest z siebie dumna. reszta to dramat.
  • Odpowiedz
@leemealitie: Uwielbiam te próby wybielania się i zrzucania winy. Na "nasze pary", na Rocha, na montaż. Tylko Patryś niewinny, lojalny, rzec by można: święty. Czy był jakiś sezon wolny od tego typu tłumaczeń? XD
  • Odpowiedz
@agahej: O, nie spodziewałam się po niej. Chciałabym, by ktoś z nich, zamiast się idiotycznie wybielać, powiedział: tak, #!$%@?łem, dałem dupy, byłem idiotą i nie mam nic na swoją obronę. Przepraszam, kupię Łucji ciężarówkę róż, może mi wybaczy. Ale nie - to oni wszyscy byli nie fair, ja jestem niewinny! Oglądajcie dalej, a zobaczycie!
  • Odpowiedz
@yo_hej: A które słowa Łucji on przeinaczył? Bo na pewno nie to, że Łucja pytała czy by ją wybrał. Przecież z jego rozmowy z Rochem jasno wynika, że chodziło o poprzednie rajskie. Nawet padło pytanie, o którym rajskim Kudłaty mówi, skoro teraz to dziewczyny będą przecież wybierać. Kudłaty wtedy wyjaśnił, że oczywiście chodziło o tamto rajskie.
  • Odpowiedz