Wpis z mikrobloga

@DrogoweSafari: Fakt, faktem trzeba powiedzieć, że wiele rzeczy w tej grze jest #!$%@? co jeszcze można byłoby wybaczyć ale nie te pieprzoną optymalizację. 60-70 fpsów na 4070Ti. To jak nieśmieszny żart.
@betju ale stary, nie uwazasz ze to jest chore, ze @DrogoweSafari kupil now gre i nie dziala tak jak powinna patrzac na karte graficzną.

I tam powinien pojsc solidny update tworcow gier, a nie ze dodatkwowo jakies mody kupowac zeby poprawic wybrakowany/uszkodzony towar.

Jak kupujes butt w sklepie i sie okaze ze sa rozwalone na podeszwie to idziesz i je naprawjasz czy zwracasz/reklamujesz?
@Wormditt: frajer bo sobie kupił podwójne fps za 5 euro, a sam wczesny dostęp za 17 funtów z islandzkiego store, wolę tak niż płakać że wydałem 500 pln i mam 30 fps na mojej 1070ti xD @Volantie jest to #!$%@?, ale co zrobisz. Tak dzisiaj gamedev wygląda, w gry bethesdy gra się z modami
@DrogoweSafari: Gram na Xbox Series X i wygląda to naprawde słabo, centralnie jak gra z poprzedniej generacji, zobaczę jeszcze na pc ale chyba wielkiej różnicy nie będzie. Lubie Fallouty od pierwszej części więc gram ale nie tego sie spodziewałem, a napewno 10/10 to ta gra nie powinna dostać, powiedział bym takie 6 może 7 na 10.