Wpis z mikrobloga

Do pisu ciągnie degeneratów. Adamczyk, Niedzielski, Morawiecki, Bonkowski, Kaczyński, Szafarowicz to tylko kilku z degeneratów należących do pisu. Każdy jeden ma coś na sumieniu i każdy jeden wykazał się okropieństwem. Jak nie ciągnięcie psa przywiązanego do auta, publiczna nagonka na ofiarę pedofila dla własnych korzyści to odbieranie ludziom praw wpisanych w konstytucję i sabotaż państwa Polskiego. Dla nich powinien być sąd polowy z karą śmierci zamiast stołków i wolności.
@mozgen: @Jabby Tak z prawniczego punktu widzenia bo po prostu ciekaw jestem jak to wygląda w sądzie - jak można udowodnić komuś że mnie oplul i wyrywał włosy 20 lat temu? Albo nawet 2 dni temu skoro się umyłem w międzyczasie i nie ma świadków?
@Xuzoun: Osoba z takim wyrokiem powinna całkowicie zostać pozbawiono możliwości pełnienia funkcji publicznych to fakt. Nie ma znaczenia czy zrobił to pracując w TVN czy w TVP. Ważne, że mimo, że dopuścił się takich czynów i został uznany przez sąd za winnego, nadal ma prawo wykonywać taki zawód za publiczne pieniądze. Dlatego tak piszą w nagłówkach. A gdyby teraz nadal pracował w TVN to nadal mniejsza szkoda, bo TVN jest prywatny,