Wpis z mikrobloga

Ma ktoś doświadczenie z kupowaniem biletów na mecze zagranicznych klubów w europejskich pucharach? Jest to do zrobienia czy raczej dostępne tylko dla karnetowiczów, posiadaczy kart kibica itd?

Chciałem przejechać się we wrześniu albo październiku na jakiś mecz Ligi Mistrzów/Europy/Konferencji.
Myślałem o np. meczach Unionu Berlin bo nie tak daleko i grają chyba na stadionie Olimpijskim więc pojemność duża, albo o locie do Anglii/Włoch na Ligą Konferencji - takiego zainteresowania tymi rozgrywkami jak Ligą Mistrzów nie ma więc pewnie dałoby radę zobaczyć w akcji np. Liverpool.

#pilkanozna #kibice #mecz #bilety #ligamistrzow
  • 8
@hosearkadiomorales: a co tu ogarniać? Wchodzisz na kiwi/esky i zamawiasz lot, wchodzisz na booking i zamawiasz hotel. Koniec ogarniania. Jeszcze bilet ma mecz, kupujesz przez stronę klubową. Weszło travel i te ich wycieczki to tragedia, wstyd by mi było podróżować w takim towarzystwie.
@RunAway268: spokojnie andrzeju, nie denerwuj się. ja tylko rzuciłem, że jest taka opcja dla leniwych, bo op zdaje sie nigdy nie kupowal takich biletow, to moze nie wiedziec jak sie w tym odnalezc. a co do wstydu, to rozumiem, ze nie lubisz ludzi zwiazanych z weszlo i przez ten pryzmat patrzysz tez na ich klientow? no można i tak, chociaż jak dla mnie to duże uproszczenie.
@ProfesorWilczurOfficial: latam co jakiś na mecze europejskich drużyn i kupuje bilety na ich oficjalnych stronach klubowych. Aha, na mecz Milanu w LM bilet kupowałem nawet w kasie pod stadionem. Nie wiem gdzie ty żyjesz chłopie, ale wyjdź z piwnicy. Swoją drogą, zadajesz pytanie, oczekujesz odpowiedzi i jak już ktoś to zrobił i napisał ci jakie to proste to #!$%@? coś jak to ciężko kupić bilet na mecz, nie to co w