Wpis z mikrobloga

Mireczki moja szwagierka dostała propozycje pracy w sklepie, który jest otwarty w godzinach od 8 do 17 i pracuje tam jedna osoba. Dostała i formację, że praca jest po 9 godzin dziennie i wymóg 3 sobót w miesiącu od 8 do 13. Zapytałem jej czy każda dodatkowa godzina powyżej 8 jest płacona jako nadgodziny, to odpowiedziała mi, że nie normalnie za podstawową stawkę, tak samo soboty. Stawka natomiast to 3600 złotych brutto, czy minimalna plus premia od sprzedaży.
Dowiedziała sie, że na tych warunkach czyli podstawą plus premia będzie zarabiać około 4400 zł na rękę. Ja jej odradzam, jednak ona się cieszy, ponieważ nie ma doświadczenia i żadnej szkoły.

#kiciochpyta #pracbaza #praca #januszebiznesu #januszex
  • 5
Dowiedziała sie, że na tych warunkach czyli podstawą plus premia


@Chicoxxx66: ja pierdziele ludzie jeszcze dają się nabierać na takie rzeczy ? Z premia jest jak z UFO, wszyscy o nim gadają, a mało kto je widział. Czyli zapierdzielanie po 195 godzin miesięcznie i robienie wszystkiego, czyli "przynieś, wynieś, pozamiataj i właścicielowi dupy daj za MOŻE 4400 miesięcznie jak racza premie cała dać. Nosz robota życia.
@Chicoxxx66: jak nie ma pracy to lepsze to niż nic, ale jeśli ma cokolwiek nawet na gorszych warunkach to bym się nie pakował, może 4400 jak będzie premia i przewalisz 200 godzin. Przestaje wyglądać tak super, myślę że w okolicach 22/h to nie jest problem złapać