Wpis z mikrobloga

@L3gion: Chciałbym żeby kiedyś jakiś uczony psycholog potrafił po ludzku wytłumaczyć o co z takim ludźmi chodzi, bo za ch#ja nie jestem w stanie pojąć.
  • Odpowiedz
  • 1
@L3gion widzę, że z recenzji Klocucha wzięte jedno z niewielu negatywnych zdań i próba wmówienia, że negatywna ocena ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ssslave czyli 150 000k ludzi na steamie podczas premiery dla tych co kupili opcję za 500zl to tylko sami recenzenci co dostali free kopie?

Przeskroluj sobie tag tydzień do tyłu i zobacz ilu było dumnych wykopków co kupili tą opcję się chwaliło i recenzowali , więc kompromitacja ciebie
  • Odpowiedz
@SzopDemaskuje kompromitacja ciebie bo masz ogromny ból dupska Hondę ktoś gra w grę. Są gusta i gusciki, każdy robi to co się mu podoba tylko ty spamujesz tag swoim skowytem. Ja mam grę za free, zaraz się przekonam czy fajna. Nie będzie to se ściągnę Q2 bo widzę ze tez wskoczył w gamepass.
  • Odpowiedz
@L3gion: Nie wiem czy to ten sam koleś, ale chyba tak. On jest atencjuszem i ma ma kanał na yt taki z rodzaju #!$%@? miniaturek z rozdziawioną gębą.

Kiedyś nagrał filmik o ciekawostkach o Warszawie i 90% tego filmiku to było "nwm tak słyszałem, nie mogę tego zweryfikować, nawet nie chciało mi sie tam pojechać" xD
  • Odpowiedz