Wpis z mikrobloga

Dlaczego ruskie onuce - czyli przedstawiciele zwykle niskich warstw społecznych tak ujadają na Ukraińców? Pomijając wszelakie kwestie polityczne i działania rządu, chodzi mi o dziwną nienawiść do przyjezdnych Ukraińców, którzy z resztą w znacznej większości przyjechali pracować. Może jest mała grupka osób bogatych, bananów, ale oni wydają pieniądze w POLSCE czym zwiększają aktywność ekonomiczną.

Zauważyłem takie zachowanie u mojego znajomego, który z resztą przyjechał z roboty z Niemiec. Pracownicy w naszym kraju są potrzebni a ci co ujadają powinni wziąć drugi etat w robocie, której nikt nie chce wykonywać (bo mało płacą i ciężko np.)

Kolejna sprawa to demografia, którą trzeba ratować ale to temat tak wiele razy wałkowany niczym tzipa p0lki na erazmusie.

Więc jeżeli stoimy przed koniecznością przyjmowania pracowników to mamy wybór.

#ukraina #wojna #ruskieonuce #bekazprawakow #uchodzcyzukrainy #demografia #neuropa

Kogo lepiej przyjąć do Polski?

  • Ukranców 75.4% (89)
  • Hebanowych książąt islamskich 24.6% (29)

Oddanych głosów: 118

  • 8
@Mezomorfix @ItsGrN @BayzedMan a dlaczego nie chcecie uchodźców z Syrii czy Afganistanu? A tych z Ukrainy już tak, bądźcie konsekwentni. Ukraińcy kosztują naszą służbę zdrowia 400 milionów miesięcznie, daliśmy im przywileje, a Ukrainie broń, a wy chcecie, żeby im pomagać jeszcze i jeszcze xD
@kvas: W jakim sensie pomagać? Oni mają tutaj pracować i w taki sposób nam to wynagrodzić.
Ponadto wejdź sobie na stronę pierwszego lepszego szpitala na wschodzie polski i zobacz ilu lekarzy z Ukrainy jest.