Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm #mlm
Przy rozpoczęciu nowej pracy (swoją drogą tak okropnej, że aż by chłop "rzucił etat" i pojechał udawać bogacza) zostałem zmuszony do powrotu na Facebooka, bo jak się okazuje "normalni" ludzie nadal z niego korzystają i za każdym chędożonym razem wyskakuje mi ten buc na pół ekranu, mój były sąsiad, który zmienił swój profil na "przedsiębiorcę" (XD) z obserwującymi zamiast znajomych, co, jak się okazuje, z automatu zamienia znajomego w obserwującego. Już mi nie będzie zaśmiecał widoku tego upośledzonego portalu z którego wolałbym nie korzystać, bo zablokowałem, ale mam taki humor, że muszę ponarzekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS. Rozumiem, że można osiągnąć sukces w życiu bez szkoły, ale jak można tyle durnot wygadywać o tym mitycznym "szacunku do samego siebie", a nie zważać na zasady własnego języka...
6alance - #frajerzyzmlm #mlm
Przy rozpoczęciu nowej pracy (swoją drogą tak okropnej, ...

źródło: brave_Q06S6aIArj

Pobierz
  • 3
@BanbaBanba: Widać wielkiej sławy się dorobił. Większej na wypoku niż facebooku, bo z tego co widziałem to prawie nikt ze znajomych/obserwujących na te bzdury nie reaguje.
Tak, sąsiad/kolega. Nie ma co opowiadać, w czasach okołogimnazjalnych normalny nastolatek, z jakimiś sukcesami w sporcie z tego co pamiętam, mam same dobre wspomnienia, bo nawet mi na pewnym etapie mocno pomógł z zapoznaniem się z nową okolicą i rówieśnikami, więc jakbyś chciał żebym dorzucił
@6alance:

dobry chłopak z dobrej rodziny zostaje jedną z twarzy ogólnokrajowego odrodzenia jednego z najgłupszych i najbardziej oczywistych oszustw z jakimi można się spotkać


The answer is greed