Wpis z mikrobloga

Kurcze, bardzo długo miałem swoją fryzjerkę której płaciłem 30 zł a wcześniej taka której dawałem 20zl, no ale zaciążyła i siedzi na zwolnieniu:/ Teraz szukam na booksy to 50zl najmniej a norma jest 90 czy nawet 120 u barberów :/

Skąd się wzięła moda na to.cale barberowanie kiedyś był fryzjer i tyle ? To teraz specjaliści jak lekarze czy informatycy ?

#wroclaw #zalesie
  • 8
@Meciek: Durna moda i bycie fancy. Lepiej brzmi jak w towarzystwie powiesz, że chodzisz do barbera niż do fryzjera i jeszcze idziesz sobie tam na whisky, bo u niektórych barberów można się też napić :D

Osobiście tego nie kupuje, fryzjer to fryzjer. A ceny poszły w górę. Osiedlowy to tak 30-40 zł, lepszy od 50 zł i w górę.
Lepiej brzmi jak w towarzystwie powiesz, że chodzisz do barbera niż do fryzjera i jeszcze idziesz sobie tam na whisky, bo u niektórych barberów można się też napić


@Domciu: kurde to ja mam dziwne towarzystwo i znajomych, i w pracy, bo wszędzie ludzie mają bekę z barberów xD
a norma jest 90 czy nawet 120 u barberów :/


Skąd się wzięła moda na to.cale barberowanie


@Meciek: Serio jeszcze pytasz? Jak możesz zrobić jednego klienta w godzinę za 100 albo 4x20 to co się bardziej opłaca? Już nie mówiąc o tym, że mniej użerania się z umawianiem itd.

Zależy co potrzebujesz. Jak strzyżesz się na krótko to kupujesz maszynkę. A jak masz parcie na modę bycie "trendy" to płacisz stówkę.