Wpis z mikrobloga

  • 1
@Amikamamy: to Daniel, czyli mąż odrzucony przed Jess, ten co dzisiaj odpadł z programu. Poczekaj do następnego tygodnia to się zacznie dziać dopiero i z nimi i z Oliwià
  • Odpowiedz
@Rosalinea: no co ty ,ha ha ha serio? nie poznałam go na tej fotce i nie myślałam że z niego taka żyrafa w sensie wzrostem ,ale czad ,no to już nie mogę się doczekać jak oni sie sparowali tam skoro on wyszedł i co Oliwa ma do tego,no jazda bez trzymanki się szykuje ,supcio
dzięki Rosi
  • Odpowiedz
@Rosalinea: no co jak co ale ją bym nie podejrzewała o afery,dla mnie ta para wręcz nie widoczna są jak takie masło maślane,wiecznie zadowoleni,zawsze jest super,miłośc im się uszami wylewa, a otoczenie ich obchodzi tyle co spotkanie kolacyjne,gdyby nie to że wydała mi się tak podobna do ekspertki to bym ją nie zauważyła w tym programie
a tu proszę ,ha ha ha
  • Odpowiedz
@Amikamamy: a ja właśnie podejrzewałam od początku, że będzie z nią jakaś chryja. Parę razy się tak zachowała, że tylko czekałam, aż zawleczka puści. Dawaj, Oliwia, pokaż, co potrafisz i jaka naprawdę jesteś! Ha!
  • Odpowiedz
@Rosalinea: niestety, na początku było mi go szkoda, ale te zachowania też miał beznadziejne i go znielubiłam. Szkoda, ze od początku nie byli ze sobą. To głupio "zesparować" ;) dwie osoby, mając na względzie np. to, że obie straciły kogoś bliskiego.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ajaj ty to potrafisz podkręcić spiralę napięcia,,no teraz zacznę godziny odliczać do kolejnego odcinka
@MajaF1 -no ale kiedy doszłaś do takiego wniosku,przecież ona zawsze taka ,,słodziudka'' ,milutka pogodna,fakt dla mnie była taka mdła że się nie skupiałam na niej,i to błąd jak czytam bo tu takie kąski mu rzucacie
  • Odpowiedz