Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: to samo pytanie chciałam wczoraj zadać :)))) Właśnie oglądam pierwszy odcinek. Hotel jak nigdy pochłonął :)
- Wkurzył mnie Mitch tym tekstem na setce, że jest ośmieszony, "wywlekła przed idiotami" - SZOK, bo Ella powiedziała, co czuje. Wrrr... Myślałam, że te łzy coś znaczą. A on zamierza się odsunąć... wrrr...
- Związek azjatycki powinien się już zakończyć.
- Dobrze, że Selinowie odeszli.
- Uuu, zajawki dobre, włączam kolejny :)
  • Odpowiedz
  • 3
@MajaF1: Mitch-Bitch, jeszcze jak wszystkich tam obraża.
Rodzice Dubajczyka ładnie pocisnęli Nosatą, za to jej ojciec to tam za karę chyba był.
teraz już mogę to na głos powiedzieć, że Ella jest jak dla mnie najfajniejszą uczestniczką i żal mi, że taka przytłoczona przez Mitcha się czuje.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Mitch właśnie obraża. 18 przygłupów. Ech... I znowu on wyznaczą terminy - 48 godzin. No zobaczymy... taka fajna dziewczyna... głupek egoista samolub
  • Odpowiedz
@Rosalinea:
- Ładnie ze strony Domeniki, że sprowadziła psy :)
- Ładne spotkania z rodzicami u Domeników i Tamarów :) podobały mi się nastawienia tych par do siebie.
- Ella, trzymaj się!
- zdjęcia u Romansowej i Bogatego. Ja pierdzielę. Co jej szkodziło wstawić go chociaż na 4 miejsce... I ten tekst, że nie podoba jej się nie tylko ze względu na urodę, ale i charakter. I ten śmiech, że buty
  • Odpowiedz
Ten Mitch jest beznadziejny. Zapatrzony w siebie narcyz. Szkoda, że Elli nie połączyli z tym co odszedł w tym odcinku, mogliby stworzyć fajna parę, ale to jest show, musi się dziać. niestety kosztem fajnych uczestników.
  • Odpowiedz
@MajaF1: trzewiki Majka,trzewiki on nosi i stąd ten śmiech ,wredna sucz z niej z przerośniętym ego,zakłamana laska, która nawet nie wie kiedy urodziła albo nie wie ile lat ma jej syn,no sorki ale ja nie trawię takich osób,wręcz mam alergię na takie typy wrrrr
Domenike polubiłam za psie spotkanie i to bardzo,jestem na etapie że cokolwiek wywinie ma u mnie rogrzeszenie,
bo ludzie którzy kochają i szanują zwierzęta do dobrzy ludzie.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: coś w tym jest :)))) z tą Oliwią :)
Widzę, że wiek syna Wiedźmy będzie długo roztrząsany :))) mnie też to nurtuje :)
Rosa! Jesteś w stanie sprawdzić swoim pięknym angielskim, czy takowe dziecię istnieje i w jakimż wieku ono? Bo może wyjdzie, że mateczka to kret, a dziecięcia brak? :)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: no co ty piszesz? serio Oliwia najbardziej znienawidzona ? ale przez kogo przez grupę czy widzów?cóżesz ona zrobiła że tak podpadła /plis podziel zie z nami,ze mną choćby na PW
  • Odpowiedz