Wpis z mikrobloga

Za każdym razem mówię sobie, że NIE - więcej nie dam się naciągnąć. Za każdym razem obiecuję, że NIE - więcej nie pozwolę rypać mnie jak orła cień w czysty biały dzień. I za każdym razem robię to samo, kończę upodlony jak seksem ze starą brudna prostytutką.

Fuck you #mcdonalds

Może i jest teraz #!$%@?ę drożej, ale za to przynajmniej spadła ilość i jakość. Kiedyś chodziłem z przyjemnością.

#zalesie #kiedystobylo #nostalgia #oszukujo
Pobierz denwood - Za każdym razem mówię sobie, że NIE - więcej nie dam się naciągnąć. Za każd...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
  • 8
@Vadzior ciekawe czy w 2003 na takiej kanapce z dwoma kotletami też były dwa plasterki ogórka grube na trzy mikrony, ułamek cebuli jakby z ziemi odpad pozbierany, ketchupem jakby naplute a mięcho suche jak papier
@denwood: to akurat przykład zwykłego mcroyala bo podwójnego wtedy nie było w ofercie.
Ale tak, ilościowo było tak samo, zarówno w polsce jak na zachodzie, niestety często się tam lubię stołować
@Vadzior akurat na zachodzie tez mi się zdarza do maca zajrzeć i tam miniaturyzacja poszła jeszcze głębiej wg mnie. Frytki dają w pudełku od zapałek niemalże (ale za to są pancakes w menu śniadaniowym!)
@denwood: frytki i napoje to może i rzeczywiście mają różne standardy, ale kanapki są takie same pod względem ilości dodatków czy wielkości składników. mogą się smakiem coś tam różnić bo w innych rejonach może rosnąć inna odmiana sałaty, tak samo sos, robią różne firmy według jakieś receptury narzuconej przez maka.
a samo mięso w maku ma standard wielkości niezmienny pewnie od początku istnienia: 4:1 i 10:1 ale dalej są osoby na