Wpis z mikrobloga

Jest i trailer nowej gry z serii WRC lecz pierwszej spod skrzydeł Codemasters

Cena gry 229,90 zł
Gra dostępna na PC (Steam, EA App, Epic), XSX/XSX, PS5
Gra ma premierę 3 Listopada, dokonanie pre-ordera umożliwia zagranie 3 dni wcześniej.

Oczywiście jeśli ktoś woli iść w #cebuladeals to może sobie pozwolić na zakup miesięcznej lub rocznej subksrypcji EA Play Pro z Argentyny. Subskrypcja ta funkcjonuje tylko na PC. Koszt takowej rocznej subskrypcji z Argentyny to koszt mniej więcej na ten moment 130 zł. Zakupu można dokonać polską kartą z użyciem VPN na Argentynę.

PS. Tylko i wyłącznie na PC po premierze ma pojawić się obsługa trybu VR

#wrc #pcmasterrace #ps5 #xbox
RexRX - Jest i trailer nowej gry z serii WRC lecz pierwszej spod skrzydeł Codemasters...
  • 7
@ValtteriBottas: mam nadzieję, że pójdą w realizm. To czym kupili ludzi przy pierwszym Dirt rally jeśli chodzi o fizykę jazdy i do tego fajny, rozbudowany i udający prawdziwy kalendarz mistrzostw świata. Mniej luzackiej atmosfery i dziwnych trybów z jakimiś łazikami. Jakby co to w to nie wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RexRX: właśnie ograłem WRC8, które kiedyś dał Amazon za darmoszkę na Prime, teraz ściągałem WRC9 by ograć i zastanawiałem się wczoraj czy nie kupić WRC Generations, a tu taki smaczek.
Teraz się zastanawiam, czy robić Pre-Order, ale EA i Pre-Order to trochę się cykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@markhausen: Dlatego możesz wykupić nawet zwykłe EA Play za te 15 zł i masz 5 godzin gry do testu jak tylko wyjdzie 3 Listopada. Oczywiście nie wykupujesz teraz