Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili na moim miejscu? Somsiad wylewa swoje fekalia centralnie na ścianę mojego domu (ta ściana również leży na granicy działki), gość ma zapełnione szambo i wybrał sobie "idealne" miejsce na wyrzucanie dosłownie góónwa i szczyn na mój dom (podejrzewam mocne zaburzenie psychiczne) przez co w środku teraz śmierdzi u mnie jak w oczyszczalni ścieków. Typ to zagorzały alkoholik a na moje szczęście to jest dom w którym nie mieszkam (bo siedzę u Matki w bloku). Jak rozwiązać tą sprawę? Myślałem o zgłoszeniu na Straż miejską i sanepid za skażenie gleby itp (chyba są duże kary za takie cos? - ale w sumie co z tego jak gość i tak ma 0 dochód od 20 lat)
Gdzie mogę to złościć i przede wszystkim czy jest jakieś prawo tzn. kuhwa sam nie wiem jak zapytać... Co jak koleś będzie to robił dalej mimo że zgłoszę w kilka miejsc?.... jest jakaś szansa że psychiatryk się nim zajmie? (pytam serio)

De fakto jest gorzej niż na poniższym nagraniu
#strazmiejska #sanepid #policja #somsiad #pytanie #pytanie #pomocy ##!$%@? #ochronasrodowiska #chlopakizbarakow #heheszki
artem17 - Co byście zrobili na moim miejscu? Somsiad wylewa swoje fekalia centralnie ...
  • 2