Wpis z mikrobloga

Fajnowykopki w 2030: I jak tam onuce? Rosja wygrywa wojnę? Kijów zdobyty? Za rok to już bez kitu Ukraina odbije Krym i wybieram się tam na wakacje


@kochamcovid: To Ukraina ma jeszcze Krym do odbicia ? Przecież Budanow zapowiadał, że do końca wiosny 2023 wkroczą na Krym a mamy już koniec lata.
Tak samo Ukraińcy nie dostali w Mariupolu i w Artiomowska chociażby?


@kochamcovid: a ja gdzieś napisałem, że Rosja gówno może mimo, zdrad na południu i przemielenia x tys żołnierzy w Bachmucie (#!$%@?ła Ci się nazwa oficjalna z rosyjską, ciekawe czemu)?

Poza tym - ile bronił się Bachmut, a ile Chersoń i Charków - do tego porównaj wielkości tych miast xD
@malinq: Nic mi się nie #!$%@?ło, używam sobie nazw jakich chcę.

Ty wiesz w ogóle, że Charków nie był pod kontrolą Rosji? Natomiast z Chersonia zrobili bardzo udany odwrót, zamiast skazać na śmierć tysiące swoich odpowiedników wykopków jak zrobiła to Ukraina w Artiomowsku.
@kochamcovid: no lichej, na tagu ciągle mnie przekonują, że ilość pomocy dostarczonej, a zadeklarowanej różni się znacząco ( ͡° ͜ʖ ͡°).

rola Ukrainy w zasadzie sprowadza się już do dostarczania mięsa armatniego.


wypisz wymaluj rola FR, przyjemnie się to obserwuje :)

no ale bez przesady, UA rusza z produkcją broni, więc podobnie jak FR doliczy sobie do PKB :D