Wpis z mikrobloga

@czasnawybory666: @Little_Makak @Mtsen @manjan Wziąłem losowy widok z google maps z losowego miasta (Penza, 2019) - co wg was wskazuje, ze to miasto wygląda gorzej niż u nas losowe miasto na śląsku, które w sporej czesci wygląda zazwyczaj jakby się miało zaraz zawalić? Ja rozumiem, że heheszki i propaganda, ale nie czerpcie swojej wiedzy z memów. Rosja to ogromny i różnorodna federacja z wielkim bogactwem jakiego u nas nie ma i
@manjan pewnie, ale takie miejsca są nawet w Warszawie. A pod Warszawa to już w ogóle czasem wygląda jak Bangladesz. Rosja jest absurdalnie wielka, więc najwięcej ma przeciętnych miejsc. Ale też wiele pięknych i wiele koszmarnych.
@Little_Makak: @manjan do niedawna ja bym na pierwszym miejscu dał Krolewiec bo najbliżej im do cywilizacji dzięki wyjazdom na zakupy do PL. No ale dzięki napaści na Ukrainę i zamknięciu małego ruchu granicznego z Polska już tego robić nie mogą hahaha
@vizzek: jaka warszawa? rosja nigdy w swojej historii nas nie pokonała 1 na 1. zawsze potrzebowali pomocy. teraz tej pomocy nie dostaną. za to Polska, 1 na 1, podbiła Rosję.

więc prędzej to Moskwa będzie należeć do Polski.

województwo moskiewskie (òóˇ)