Wpis z mikrobloga

0skarki dziś w szkołach srednich-szerokie szczeny wysoki wzrost hunter eyes gęste włosy co świadczy o wysokim poziomie teścia
A mimo to 0 w nich agresji męskich cech boją sie o fryzurkę, liczy się tylko wyglad picie drinków i kopulacja. Nie uświadczysz wśród nich nawet takich ulicznych "zasad" oni knują jak baby

#przegryw #blackpill
  • 18
  • Odpowiedz
@scotieb: znak czasów, faceci bardziej dbają o wygląd niż kobiety. Większość lasek ubiera sie teraz w ciuchy wyciągnięte żywcem z epoki "Nevermind" Nirvany, brak lub minimalny makijaż, włosy w nieładzie... A faceci wręcz przeciwnie: ciuchy markowe, kremy na mordy żeby skóra była gładka, u fryzjera 2x w miesiącu po pół godziny żeby VIFON dobrze był ułożony.

Chyba boomer zaczyna przeze mnie przemawiać.
  • Odpowiedz
@scotieb: jechałem dzisiaj autobusem rano, pierwszy raz od ponad 6 lat i kilkoro oskich siedziało. Sporo też normanów, ale jakoś przegrywów nie widziałem. Dobrze że ja chad więc moggowałem ich szerszą szczęką, lepszym zarostem i perfumem. Oni na lekcje ze starą polonistką, ja na randewu z młodą alternatywką
  • Odpowiedz
@scotieb: geste wlosy co swiadczy o wysokim poziomie tescia? xD
For example, men with low testosterone typically have thicker, fuller hair. On the other hand, high levels of testosterone can lead to hair loss. The reasoning behind this is that testosterone is converted into DHT, a hormone that shrinks hair follicles
  • Odpowiedz
@Heroina340: no to chyba dobrze że tak sie dzieje
polscy faceci zawsze byli uważani w europie i na świecie za najgorszych wsiurów, brudasów i obdartusów (dlatego właśnie polki wolą nawet pakoli i hindusów z najniższych kast niż was), może młode pokolenie vifoniarzy to zmieni
  • Odpowiedz
@Naavle: Ale zoomerski wysryw, aż jaja ściska. Bo jak chłop vifona nie stylizuje pół godziny zanim nie wyjdzie z domu to juz musi oznaczać że brudas i w ogóle nie dba o siebie
  • Odpowiedz
@WujaTHC: akurat kwestia tego przed kim niektóre polki rozkładają nogi to chyba nijak ma sie do dbania polakow o siebie, przynajmniej patrzac na to z jakimi ciapakami wiążą się polki za granicą, bynajmniej nie czyścioszkami. Vifoniarza może czekać ciężkie zderzenie z rzeczywistością, gdy jego obiekt westchnień wybierze ulanego spoconego mokebe albo łysiejącego ciapaka zamiast dopicowanego oskarka.
Natura ( )
  • Odpowiedz
@Heroina340: Niestety, mężczyźni dbają o siebie coraz bardziej. Można zaklinać rzeczywistość. Płakać, wyć na wykopie. Śmiać się, że to takie "słabe" (nie wiadomo dlaczego) ale taka jest rzeczywistość. Oh well.
  • Odpowiedz
@Naavle: nikt nikomu nie broni dbania o siebie. Ale twierdzenie że jak ktoś nie robi się na typowego oskarka to z automatu jest śmierdzącym brudnym ogrem jest słabe.

Można być ogarniętym i zadbanym bez kompulsywnej obsesji na punkcie wyglądu, tym bardziej że to dbanie o siebie oskarków jest nakierowane głównie na zwiększenie szans u samic, które delikatnie mówiąc coraz bardziej mają wywalone na swoją prezencje, przynajmniej te w powyciąganych łachach
  • Odpowiedz