Wpis z mikrobloga

@Kami123x: stary...weź znajdź ofertę wyjazdu na budowę do austrii/niemiec z zakwaterowaniem. I masz gdzie mieszkać i zarobisz...sprawa dosyć prosta. Na początku kasy będzie mało bo nic nie będziesz umiał, ale i tak coś odłożysz.
  • Odpowiedz
@Kami123x: nie ma co myśleć, jak nie masz tam znajomych to nawet przez agencję żeby się załapać, podłapiesz robotę, język, znajomych i fuchy to i tak zarobisz więcej niż 90% ludzi w polsce..
  • Odpowiedz
@Kami123x: nawet teraz zadzwoń..na ciuchy i żarcie możesz zapracować nawet tutaj przy jakichś pracach przy kostkach itp jak nie masz grosza..ustaw sobie wyjazd póki są prace sezonowe i mało chętnych na prace budowlane.
  • Odpowiedz
@mikau: @Kami123x ogólnie myślałem że żeby zostać bezdomnym trzeba się bardzo starać

Myślałem tak bo się wychowywałem w standardowym polskim domu. Może i nie miałem iPhona i auta na 18 ale za to zawsze miałem wsparcie od rodziny i miałem co zjeść

Niestety ostatnio dość bliska mi znajoma przedstawiła jak wygląda jej sytuacja rodzinna w można by rzec idealnym domu i już się nie dziwię że niektórzy z dnia na dzień
  • Odpowiedz
  • 14
@Kami123x samym myśleniem nie poprawisz swojej sytuacji. życzę ci żeby nikt nic nie wpłacił i żeby cię to skłoniło do podjęcia działań
  • Odpowiedz
@Kami123x:

warto pisać z jakiego miasta jesteś, znajdą się chętni na jakieś przydomowe prace.
Popatrz na OLX/fb loklane grupy np. do pielenia ogródków itp. Nic nie potrzeba a zarobisz na jedzonko spokojnie.
Powodzenia!

PS: Po jedzenie możesz się zgłosić do BARKI/Caritasu - jak nie pijesz spokojnie otrzymasz spanie i coś na ząb.
PS2: Rodziny jakiejś dalszej nie ma która by tymczasowo poratowała dachem?
PS3: Ewentualnie sprawdź świetlice przy parafialne - w
  • Odpowiedz