Wpis z mikrobloga

Mirki,
Jaką #golarka polecacie?
Dotychczas miałem starego philipsa body groom. Był spoko, ale bateria daje o sobie znać.
Poza tym, denerwuje mnie to, że nie potrafię tą główką golarki manewrować aby przycinać do kształtu (zasłania mi, a pierwsze ostrze jest bardziej schowane niż obudowa, więc "strzyżenie" robicie "w ciemno"
Ostrze wymieniałem w tej golarce po ponad roku, chciałbym coś równie trwałego, lecz umożliwiające dokładne przycinanie itd.

Oczywiście chciałbym też regulacje wysokości cięcia oraz żeby było do całego ciała (czyli miało dodatkową nakładkę zeby sięgnąć tam gdzie włosy rosnąć nie powinny - plecy XD)

Budżet jak najmniejszy, choć rozważę najlepszą propozycję do 300PLN

#barber #strzyzenie #fryzura #broda #wlochaty #kosmetyka #kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajak98: żadne zużycie baterii, od początku jest tak samo - ładuję do pełna i potem 3 miesiące się nie martwię xD

A ostrze jest niewymienne. Po każdym użyciu najlepiej czyścić i smarować. Mi po tych 3 latach jedynie się ostrze stępiło, ale końcówkę można za 50zł kupić na alledrogo!!()
  • Odpowiedz
  • 0
@mniejmniejest Miras, a powiedz ty mi, tym Multigroomem 7000 ogóle się na gładko czy raczej nie ma opcji? Nie mam brody, ale niestety zwykle maszynki podrażniają mi mocno skórę.
  • Odpowiedz