Wpis z mikrobloga

@brak_sumienia: Nie musisz na siłę robić z siebie idioty, doskonale wiesz o kim piszę. Blokują k0nfabulację za blokowanie regulaminu. Mogą się odwołać i przedstawić linię obrony. Prywaciarz ma regulamin, ktoś go złamał i płacz bo jak to tak. A jak nie potrafią się zachować to niech stworzą swój portal. Trump to zrobił, polskie prawaki to zrobiły więc i elitarnej partii przedsiębiorców i aspergerowych geniuszy się uda.
  • Odpowiedz
@MirekStarowykopowy: Jeżeli ty uważasz że Meta, instagram to prywaciarze to też jesteś w błędzie. Ich platformy nie są uwarunkowane prawnie w naszym kraju. Równie dobrze SN mógłby stwierdzić że są mediami bądź forum publicznym a tam obowiązują inne prawa a już zwłaszcza z okresie wyborczym, młody człowieku, domniemam.
  • Odpowiedz
Trzeba być ułomnym żeby porównywać te dwie sytuacje. Jedna to cenzura mediów o szerokim zasięgu. Druga to lokalny protest w ograniczonym gronie osobowym.


@brak_sumienia: a gdzie jest w takim razie granica, co można cenzurować, a co nie? xD
  • Odpowiedz
i myślisz, że jakby grzesio "mało myślę ale mam fajny głos" miał możliwość działać poprzez prawo to nie rozszerzył by swojego "lokalnego" protestu na zakaz wypowiedzi dla tych co myślą inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@inwestorek11: fajna projekcja ale nie każdy jest jak ty

a gdzie jest w takim razie granica, co można cenzurować, a co nie? xD


@Bover: niebawem pewnie zostanie wyznaczona ale
  • Odpowiedz
niebawem pewnie zostanie wyznaczona


@podjad3k: nie nie, konkretnie. Gdzie z punktu widzenia Grzegorza Brauna/nacjoli/kuców ma być wyznaczona ta granica?

Nie sposó się pozbyć wrażenia, że cała ta filozofia polega na tym, że jak kali cenzurować, to być dobrze.
  • Odpowiedz
Jeżeli ty uważasz że Meta, instagram to prywaciarze to też jesteś w błędzie. Ich platformy nie są uwarunkowane prawnie w naszym kraju. Równie dobrze SN mógłby stwierdzić że są mediami bądź forum publicznym a tam obowiązują inne prawa a już zwłaszcza z okresie wyborczym, młody człowieku, domniemam.


@brak_sumienia: Nie rozumiem nic z twojego bełkotu a pewnie jestem starszy od ciebie. Sytuacja jest jasna i klarowna. Jest regulamin, nie przestrzegasz go
  • Odpowiedz
@M0nty to co chcą, a jakie jest obecnie prawo to dwie różne rzeczy. To wcale nie wyjątkowa sytuacja, że jestem przeciwko 500+, a wnioski o to świadczenie składam co roku.
  • Odpowiedz
Słucham, jakie prawo złamała Meta? Zakladam, ze konfederacja juz ich pozwala?

Myslalem, ze kuce chcą żeby prywatne firmy miały prawo odmowy sladczenia usług.


@M0nty: Pogubiłem się. Czy prywatne firmy mogą teraz odmawiać świadczenia usług czy nie? Kuce chcą czegoś co już jest i działa?
  • Odpowiedz
@brak_sumienia: Mylisz się. Gdybym to ja wpadł i zrobił borutę to by był protest i incydent, tylko na końcu wywiozła by mnie policja i odpowiedział bym karnie.
POSEŁ Braun użył instytucji immunitetu, działał pod państwowym płaszczem i z państwową protekcją więc de facto w majestacie prawa i używając państwowych instrumentów zabronił komuś mówić poprzez akt czynnej agresji.
  • Odpowiedz
Z tego co mówisz to się różni tylko skalą. To tak jakbyś powiedział, że zabicie jednego człowieka jest ok bo ktoś inny zabił 10. To nie ma żadnego sensu.


@GodEmperorWasRight: albo rozróżniać przestępstwo kiedy ktoś ukradł 10 zł od jednej osoby albo po 10 zł od 1 000 000 osób. To samo, nie?

Albo jak lokalny rolnik pomyli się na etykiecie produktu, to trzeba mu dowalić taką samą kare jak korporacji, która sprzedaje miliony
  • Odpowiedz
@TurnerTheBurner: Czy ukradniesz 10 zł czy 100000 jesteś złodziejem tylko skala się różni czyli to samo co napisałem ja. Cenzura jest ok czy nie? Jeśli nie (a według konfederacji definitywnie nie jest) to nie wiem co chcesz udowodnić wypisywaniem jakichś wypracowań. Że jak braun chce kogoś uciszać to jest ok a jak zuckenberg to nie jest ok?
  • Odpowiedz
Dlaczego Ty, jesteś święcie przekonany że regulamin zachodniej korporacji stoi wyżej od polskiego prawa?


@brak_sumienia: Nie twierdzę tego, natomiast konfiarze zakładając konto zaakceptowali TOS. Potrzeba wyroków trybunałów i sądów do używania platformy społecznościowej? Nie łam regulaminu to nie dostaniesz bana ja #!$%@? it's that simple. xD
  • Odpowiedz
Czy ukradniesz 10 zł czy 100000 jesteś złodziejem tylko skala się różni czyli to samo co napisałem ja.


@GodEmperorWasRight: jeżeli tak stawiasz sprawę to ze wszystkim tak będzie. Każdy zły czyn jest zły, a gorszy jest bardziej zły. Czyli wszystkie złe czyny różnią się skalą. Jednak uznaliśmy, że równie ważne co skala są okoliczności. Ze część karzemy a za część nie.

Że jak braun chce kogoś uciszać to jest ok
  • Odpowiedz