Wpis z mikrobloga

  • 5
@Kempes Jak bardzo trzeba nie mieć politycznego instynktu samozachowawczego, by tak zażarcie bronić opłacanego agenta Mosadu Grabowskiego, którego cała kariera akademicka opiera się na wymyślaniu nowych sposobów na zawyżanie liczby Żydów zamordowanych na wojnie przez Polaków?

(Aktualny wynik - 200 tysięcy i nie przestaje rosnąć xD)
  • Odpowiedz
@Kempes: Przecież jak Braun odwalił tę akcję, to cała neuropa aż się trzęsła, jakby im ktoś matkę obraził xD

Tak jak ktoś ci wytłumaczył wyżej - ogarnij najpierw, co to jest cenzura, bo robisz z siebie błazna. Protest na wykładzie to nie jest "cenzura". Jak mama mówi swojemu dziecku "ani słowa więcej", to też nie jest to cenzura.
  • Odpowiedz
@brak_sumienia i myślisz, że jakby grzesio "mało myślę ale mam fajny głos" miał możliwość działać poprzez prawo to nie rozszerzył by swojego "lokalnego" protestu na zakaz wypowiedzi dla tych co myślą inaczej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Emes91: ale nikt go nie broni. To debil jest xd. Ale wiesz, że w demokracji antypolscy debile też mają prawo wypowiedzi?

Dlatego nie jestem za zakazem wypowiedzi dla brauna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@inwestorek11: Brawo, powoli dochodzisz do sedna sprawy. Nikt nie zabrał prawa wypowiedzi Grabowskiemu. I nikt nie zabrał go Braunowi. I obaj z niego skorzystali.

Poważnie, dowiedzcie się może, czym jest "cenzura".

I oczywiście, że neuropa broniła Grabowskiego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Emes91: Ja ogarniam co to jest WOLNOŚC SŁOWA, a teraz myślę po Konfederacku o wolności słowa, czyli każdy może gadać co to mu się podoba bez żadnych ograniczeń. Ale jak widać Konfederacja to zbiór dzieci o myśleniu Kalego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: Ło, jaka podła lewacka manipulacja. Przecież wszyscy wiedzą, że na dolnym zdjęciu uwieczniono, jak Grzegorz Moskwicz Braun - wolnościowy poseł z najbardziej wolnościowej partii w Polsce - próbuje naprawić mikrofon, aby wypowiedzieć się mógł jego rozmówca. I robi tak, mimo, że się z nim nie zgadza! To dopiero postawa!

  • Odpowiedz
  • 0
@Emes91: Czyli postępowanie zgodnie z myśleniem konfederatów to robienie z siebie błazna? No tu się z tobą zgadzam całkowicie XD
  • Odpowiedz
  • 5
@Emes91: Wolność słowa dla wszystkich, według Konfederatów, ale tylko wtedy, gdy ktoś głosi poglądy zgodne z naszymi. Jak nie są, to jesteś podłym lewakiem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Trzeba być ułomnym żeby porównywać te dwie sytuacje. Jedna to cenzura mediów o szerokim zasięgu. Druga to lokalny protest w ograniczonym gronie osobowym.


@brak_sumienia: Czyli wtedy wolno? xDDDDDDDD Konfiarze złamali regulamin i wyłapali bana, to nie jest cenzura mośku.
  • Odpowiedz