Wpis z mikrobloga

Siema
Chodzi mi po głowie powrót do motocykla.
Kiedyś jeździłem Varadero 1000 i był to motocykl spełniający moje oczekiwania, no może poza spalaniem.
Szukam moto do 15k ale:
-2m wzrostu
-115 na wadze
-turystyk z opcją jazdy w delikatnym terenie, szutry its
-ewentualnie jakiś czoper
-nie chce wyglądać jak na resoraku

Pomóżcie trochę w poszukiwaniach Moto dla dryblasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle
  • 17
@swiezaak: to już wiesz co nie jedzie, szukaj czegoś co jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja polecę katy 1290 / 1190
nowa afryka 1000/1100 też spoko
gsy dziadkowe, ale 1000xr jest spoko :)

afryka na pewno Ci podejdzie, bo to afryka, katem radzę się przejechać, bo jest specyficzny :)
  • 0
@amath: @eloar gdybym miał wydać wielokrotność założonej kasy to bym się nie zastanawiał i brał nowa Afrykę

@ja_tu_tylko_na_moment trampek trochę za mały dla mnie jest
@zenekz o Afryce myślę ale zauważyłem że na przestrzeni ostatnich lat ceny nieźle wywalily w kosmos i nawet padliny są w okolicach 20k
  • 1
@bocznica: o kurde stary a pamiętasz jak daaaawno temu jak miałeś jeszcze afreyke jeździliśmy po szutrach? O taki teren właśnie mi chodzi.
@old_lolek 125 to odpada
Kurde chyba pozostaje mi tylko Varadero ale chyba będę musiał trochę dolozyc i szukać nowszych na wtrysku
@swiezaak: BMW S1000XR :) mam 190 cm i czasami mam wrażenie, że nawet dla mnie jest za duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
do tego wszystkie te adwenczery jak HD PanAmerica, GS, AfricaTwin
  • 0
@bocznica: chcę wydac możliwie jak najmniej bo jeszcze nie wiem jak się przyjmie motocykl i w najbliższych latach wydatków też mi nie zabraknie...

Kurde większość propozycji jest pisana chyba totalnie w ciemno i padaja w większości propozycje +50tys, a ja bidok za pół pensji wykopka szukam moto
@swiezaak sam wiesz ze dzis 15k to mało. Bardzo mało. Szkoda że dziś piszesz, dopiero co był piękny sprzęt za około 14 do zabrania. Zostaje szukanie jakiegoś starszego turystycznego enduro w tej kwocie. Jeśli nie singiel jakiś to popatrz na stare afry (może być ciężko) albo super tenere 750 (dobry kierunek) lub coś pokrewnego. Coś się znajdzie. A odpowiedzi w tym wątku to X D