Wpis z mikrobloga

@jacekkowalski9122: Dokładnie. Ferrari nie ma gniazda. Amadeusz ma taki typ włosów, jak Krzysztof Piątek. Czyli taki rodzaj włosa, gdzie przy zmoczeniu po prostu widać skalp. I miał tak zawsze. Jak wróci do poprzedniej fryzury lub odrobinę krótszej, to wszystko będzie widoczne jak na dłoni.
@jacekkowalski9122: Tak, w porównaniu do tego, jak wyglądała jego linia włosów rok czy dwa lata temu, możemy zauważyć niewielką, ale jednak różnicę. Z tym też, że Amadeusz teraz nie goli boków fryzury praktycznie do skóry, a zostawia kilka centymetrów. No i ma jednak zaczesaną do tyłu, a nie postawioną, co optycznie też naprawdę zmienia wiele.
@ricoc: To zależy. Przy takim typie włosa na przestrzeni lat nie zauważasz wielkich zmian w linii, jak i samej gęstości włosów. Sam najlepiej wiesz, jak rok temu wyglądały twoje włosy, a jak teraz.
@PomidorXD: racja. k1 lepsze niz bronienie pozycji. chodzi mi o to, ze z tym stazem to jest poziom amatorski a nie freak, a taki byl zamysl tego. mma totalnych swiezakow to i tak jest prawie sama stojka a ewentualny parter jest smiesznym elementem
@don_ulaniec: nie no pełna zgoda. Ja to bym #!$%@?ł tych wszystkich pseudo sportowców i zostawił tylko dobrych zadymiarzy.
lubię mma czy też inne sporty walki. W sumie to jedyny rodzaj sportu, który włączam sobie jak jestem sam na chacie. Piłkę oglądam tylko jak się gdzieś z ziomkami zgadam na piwo i przy okazji. Ale jak chcę obejrzeć dobrą technicznie walkę i konfę o treningach to włączam ufc czy ksw. Jak chce