Wpis z mikrobloga

#famemma

Taka refleksja i skojarzenie mi przyszło na myśl....

Jaca ostatnio na popularnym wywiadzie u Kaniowskiego mówi z ferarką, że mają te haki na tańcule, że sprawdzili mu kompa i pada tam jeszcze jedno stwierdzenie. Jaca rzuca tekstem "pegazus, taki koń ze skrzydłami". Na pierwszy rzut oka #!$%@? wie o co mu chodzi. Ale kiedyś pegazus to się kojarzył z polską kopią nintendo, dziś z izraelskim systemem szpiegowskim kupionym przez pis żeby inwigilować polaczków.

Skąd jaca ma mieć pegazusa? Oczywiście, że nie ma. Ale... Przypomina mi się jedna sytuacja. W czasach, kiedy jaca zapowiadał niszczenie nitra i wardęgi, wardęga zwrócił uwagę na bardzo ciekawą rzecz. Opowiadał na swoim live, że odkąd ma kosę z murańskim, to przychodzą mu czasem jakieś sms-y spamerskie z jakimiś podstawionymi stronami do logowania się gdzieś czy coś takiego. Może ktoś kojarzy tego live? Ma szota czy coś? Live wardęgi niestety są dostępne tylko dla wspierających czyli nie dla mnie.

Teraz spekulacje.

Wyobraźcie sobie. Hipotetycznie. Że jaca skombinował jakiegoś domowego pseudo "pegazusa" i w ten sposób próbował szukać haków. Może wardęga się ogarnął bo jest bardzo podejrzliwy z natury. A może udało się w ten sposób znaleźć coś na tańculę i nitra. To jak łatwo youtube pozbył się nitra robiącego duże obroty było dość zaskakujące. Skasowali mu kanał i zablokowali wizerunek. A podstawą do wjazdu na nitro były jego akcje sprzed 5-8 lat, których nie było chyba już nawet na jego kanale. Wiem, że większość tagu nienawidzi nitra i dla zabawy chce mu zaszkodzić, ale youtube, który na nim sam sporo zarabia by tak łatwo z niego nie zrezygnował. Jakoś wyzywanie matek i groźby na freakach już nie są takie złe... Jeśli w tych spekulacjach jest cokolwiek z prawdy to potencjalnie na tańculę też mogliby mieć coś więcej niż messenger jakiś lasek.
BombaskaEskadraLotnicza - #famemma 

Taka refleksja i skojarzenie mi przyszło na myśl...

źródło: muran-jacek-muranski

Pobierz
  • 13
@BombaskaEskadraLotnicza: przecież ten człowiek gada, co mu ślina na język przyniesie, byleby "mądrze" brzmiało xdd a taką teorię to można do wszystkiego dorobić. Myślę, że niektórzy za bardzo też przeceniają jego rolę w zbanowaniu Nitro. Tam chyba też maczała palce Maja Staśko i inni, ale akurat Jaca rzucił, że będzie zniszczony w necie, a akurat tak się zbiegło, że tak się stało i nagle wygląda to, jakby Jaca miał jakieś siły,
@BombaskaEskadraLotnicza: Myślę ze to zwykly przypadek. Przecież taki bomba juz byl bliski przekonania jacka i najmana aby zrobili test na ojcostwo mateusza i jakos wtedy jaca rozkladal tylko rece. No chyba ze byl w trakcie kursu komputerowego dla seniorow to zwracam honor.