Wpis z mikrobloga

Wczoraj oglądałem na #netflix dokument o Iwonie Wieczorek. Ktokolwiek chce to obejrzeć, odradzam xD Generalnie dokument o niczym. Wszystko co tam mówią, to po prostu wałkowanie tego samego. Pierwszy z 3 odcinków był o tym, że wyszła i szła, szła, aż zniknęła i nie wiadomo gdzie jest, ale tu pisała smsa.

W serialu występują dziennikarki, które tak męczą się wysławianiem po polsku, że ciężko się słucha. Eeee,yyy,eeee i generalnie nic wartościowego do dodania, czego nie dowiesz się przy 30 sekundowym wyszukiwaniu w Google.

Poza tym, Rutkowski przy każdej wypowiedzi robi sobie autoreklamę xD Więcej informacji można było z wykopu wyciągnąć niż z tego dokumentu

#iwonawieczorek #rutkowski #trojmiasto #gdansk #seriale #dokumentalne
  • 11
@Kopyto96: zaproszone "dziennikarki" miały takie słownictwo i wypowiedzi:
-chyba wyszła o tej godzinie
-nie wiem, ale chyba poszła tam
-cośtam ją zeźliło
-dzielnia (o dzielnicy)
Ledwo to dokończyłam.
Jak one wogóle przygotowały się do wywiadu? Koszmarnie niski poziom reportażu, nie poruszono żadnych ważnych wątków, jedynie skupiono się na Rutkowskim.

Chociaż na słynnym nagraniu z panem ręcznikiem jest już widno- jak o 4.15 w lato,, mnóstwo rowerzystów, ludzi z psami, ja zawsze
@Vena_cava1995: na 95% stało się coś pod domem. W parku reagana musieliby przenieść ciało do samochodu co pewnie by ktoś widział. A że ojczym słyszał adrie to prawdopodobnie coś tam się stało. Poza tym zanik pamięci znajomych nie jest jakimś przypadkiem.