Wpis z mikrobloga

Nowa sąsiadka regularnie słyszy jak pieprze się ze swoją panią, wiem bo ściany w bloku to karton, a sąsiadka bardzo się uśmiecha gdy mijamy się na klatce. Pani kategoria milf, cała podziarana, mieszka sama. Czasem mam chęć zapukać czy pożyczy cukier, ale lepiej choojem nie wojować w swojej osadzie.
#milf
#zdrada
agent733 - Nowa sąsiadka regularnie słyszy jak pieprze się ze swoją panią, wiem bo śc...

źródło: 31363-1

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • 4
@Julius_90: Ja bym zapytał, ale może mnie później zacząć szantażować, lub coś gorszego, a moja to by mi chciała jaja podciąć. Ja chłop po 30, nie potrzeba mi już występów artystycznych, ale mimo to kusi taka opcja, zawsze to jakieś urozmaicenie, jedna i ta sama dziura nudzi się po czasie.
  • Odpowiedz
@agent733 ciekawe jakie byłyby reakcje wykopków na wpis różowej o uśmiechającym sie do niej starszym napakowanym sąsiedzie, do którego ma ochote wpaść mimo posiadania chlopaka
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac różnica jest taka, ze jedno to wpisy na gownostronce jakiegoś turbosmieszka, który przeczytają podobne mu osoby, a drugie to twór nazywający się portalem informacyjnym z ogromnym zasięgiem wśród ludzi wszelakiej maści.
  • Odpowiedz