Wpis z mikrobloga

#thermomix Zaskakuje mnie ile osobom tutaj psycha siada przez thermomix. Tak ich to boli, że ludzie mają thermomixy, że aż piszą elaboraty i wyjaśnienia że ich stać, ale oczywiście są zbyt inteligentni na to żeby kupić coś takiego xd. Prawda jest taka że jakby było ich stać, to by nie musieli się tyle nad tym tyle zastanawiać, i potem robić tutaj wysrywy, bo aż tak im to siadło na łeb, że nie kupili. Wmawianie sobie wzajemnie, że każdy kto ma thermomixa to jest frajerem który dał się naciągnąć, że ich stać ale coś tam, tylko żeby lekko ulżyć bólowi doopska, bo mocarny thermomix aż tak wysadził odbyt. Wkrótce chyba będzie to diagnozowane jako nowy problem psychiczny "syndrom thermomixa", i powstaną terapie grupowe dla takich osób, gdzie każdy będzie mógł się wypłakać, że nie ma, ale to ci co mają to są głupkami.
pmqzwxmo - #thermomix Zaskakuje mnie ile osobom tutaj psycha siada przez thermomix. T...

źródło: 7xx8s5

Pobierz
  • 7
@pmqzwxmo Tylko wiesz co? Termomixy i iPhony kupują głównie ludzie, których nie stać na takie rzeczy, ale koniecznie chcą to mieć, żeby czuć się lepszym i jak ktoś krytykuje to móc mu powiedzieć, że go pewnie nie stać, chociaż sami kupili na raty na kilka lat. XD
Mogę kupić sobie kilka termomixów, stać mnie, ale nie kupię, bo wydaję racjonalnie pieniądze, dlatego stać mnie na Termomixa.
Największy ból dupska, to mają właśnie
@pmqzwxmo Ale to ty zacząłeś temat. Kupiłeś przereklamowane gówno, a tu niespodzianka, nie robisz na nikim wrażenia, a tylko spotykasz się z krytyką i robisz fikołki oraz pocieszasz się, wmawiając sobie, że ci zazdroszczą.
Pisząc tu na wykopie chodziło ci o to właśnie.
Co ten ten Termomix zrobi, czego nie zrobi blender, mikser, garnek i patelnia? Pójdzie do sklepu i kupi produkty? Może wyjmie składniki sam z lodówki, w na koniec może
@epicentrum_chaosu: Przeczytaj co napisałem, bo odpowiadasz mi na jakieś wymyślone farmazony których nie pisałem nawet xd. Nie mam problemu że ktoś krytykuje thermomixa, nikt nie musi się tym zachwycać, nikt nie musi nikomu zazdrościć, tylko bawi mnie jak bardzo kogoś boli że ktoś go ma, np tak jak ty teraz przykładowo XD. Skoro tak nie chcesz mieć thermomixa, to pytanie czemu masz potrzebę rozpisywać się o tym w internecie i stawiać
Nie mam problemu że ktoś krytykuje thermomixa

tylko bawi mnie jak bardzo kogoś boli że ktoś go ma, np tak jak ty teraz przykładowo


No właśnie chyba masz problem. Wystarczy skrytykować i tacy jak ty od razu wyskakują z tekstami " nie stać cię i zazdrościsz".
Masz, to sobie używaj, a nie dorabiasz do tego jakieś ideologie.
Będę potrzebował, to sobie kupię pięć Termomixów. Podkreślam słowo potrzebował, a nie chciał, żeby tylko
@epicentrum_chaosu:

nie stać cię i zazdrościsz

- no właśnie nie w tym rzecz, nadal nie zrozumiałeś

żeby tylko mieć dla podbudowania prestiżu wśród znajomych

- dla ciebie jak ktoś ma thermomix to jest "prestiż"? Pod jakim kamieniem ty żyjesz? Przecież każdy może sobie wziąć to na raty XD

To ile rat masz do spłacenia? XD

- kupiłem za gotówkę, pewnie będzie ci w to ciężko przyswoić, więc od razu zadziała wyparcie