Wpis z mikrobloga

Ale mi się podoba ta opcja błyskawicznych przelewów do dowolnych polskich banków o dowolnej porze w Revolut. Jest niedziela wieczór, chciałem se podładować konto w jednym banku. Normalnie przyszło by dopiero jutro jakbym przelewał z innego. A tak 5 minut i jest, miodzio. A dodatkowo podładowałem se konto w Revolut minutę wcześniej na ta okoliczność poprzez Google Pay,kasę biorąc z Wise. Z Wise tez by przyszło jutro normalnie. I nikt w banku nie wie skąd kasa przyszła pierwotnie. Oni wiedzą że Revolut, Revolut wie że Google Pay, a numer karty jest maskowany. A Urząd Skarbowy jakby chciał coś węszyć to się może bujać przy takiej liczbie pośredników.
#revolut #finanse #banki
  • 6
Oni wiedzą że Revolut, Revolut wie że Google Pay, a numer karty jest maskowany. A Urząd Skarbowy jakby chciał coś węszyć to się może bujać przy takiej liczbie pośredników.


@siedze_w_samych_gaciach: przeciez jest w tytule od kogo (przynajmniej ja mam). dodatkowo revolut musi informowac urzad skarbowy ze masz u nich konto bankowe. nie boj sie, jak ktos bedzie chcial wiedziec to sie dowie.