Wpis z mikrobloga

To już jutro.. już jutro, za kilkanaście godzin wszystkie młode "pięknie ubrane" julki, oskarki, normictwo podąży do szkół, pierwsze klasy liceum, technikum, zawodówki... pierwsze miłości, pierwsze peklowanie, melanże, różne erotyczne fantazje znajdą swe spełnienia już w tym wieku, dynamiczność, pewność siebie, wygląd.. To wszystko zagra pierwszą rolę, a to już roczniki 08 i 09 które tego doświadczą, czujemy się staro? przecież w 2009 graliśmy w gta iv kiedy to oni dopiero co przychodzili na świat... To uczucie, że my, starzy pariasi z lat 90" czy 00'' nie doznaliśmy nigdy tego co inni. Nie jest to możliwe, mimowola, skazanie.. będziemy się tym tylko przyglądać bez szans na poprawę i cofnięcie czasu.. Over.
#przegryw
#depresja #samotnosc #feels
DamianeX1X - To już jutro.. już jutro, za kilkanaście godzin wszystkie młode "pięknie...

źródło: wojaklooking

Pobierz
  • 6
@DamianeX1X dokładnie tak koliego, gdyby tylko urodzić się z dobrą mordą, pewnością siebie i dynaminą. Nie na wiosce zabitej dechami, tylko w wojewódzkim. Mieć chociaż trochę pieniążków. Przeżyć nastoletnią miłość, mieć przyjaciół, pójść kiedyś na domówkę albo palić marihuaen w parku.

Na to już za późno, już dawno 30+. Nie dla przegrywa to.
@DamianeX1X: ehh. Ja jutro pojadę do Powiatowego się przejechać i będę puszczał muzykę rocka albo Kaliber 44 na full głośność. gówniarze nie znają takiego czegoś. Jak K44. Sam jestem rocznik 02 i Kalibra nie znałem. Poznałem przez przypadek. Nutki mi się spodobały i co jakiś czas słucham albo też innych polskich piosenek z tamtych lat. PFK WY3 itp. Teraz już praktycznie nikt takich starych nutek nie słucha.