Wpis z mikrobloga

@Exodusss: Bo to #!$%@? firma. Nie rozumiem, jak można nie potrafić naprawić usługi w tylu miastach. Kraków nie działa od 3 dni. Na downtetectorze widzę, że miasta na śląsku też nie banglają. U mnie też się #!$%@?. Chyba czas pomyśleć o zmianie providera. :|
@Del: @Exodusss ja bym może i zmienił ale żaden inny dostawca nie daje mi ani lepszej prędkości ani takich warunków jak netia (własny router zamiast ich i zewnętrzne IP). Każdy dostawca wciska własny gówniany router do którego często nie ma dostępu.
  • 0
@FLAC Mi Netia dała swój router. Z resztą, u innych zawsze możesz podmienić router na swój, tylko sklonować MAC ich routera trzeba.
@Del: mój router mimo że kosztował 1500 złotych to nie ma tej funkcji xD No i warunek masz taki, że tak zrobisz tylko kiedy nie dostaniesz od nich ONT z routerem w jednym. Bo własnej wkładki nie pozwolą ci użyć a nawet jak podmienisz i będzie działać to zostanie zablokowana po jakimś czasie.
Mi Netia dała swój router. Z resztą, u innych zawsze możesz podmienić router na swój, tylko sklonować MAC ich routera trzeba.


@Del: przy swiatlowodzie to tak nie dziala juz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mozesz poprosic o przelaczenie ich routera w bridge, ale nie mozesz swojego w swiatlo wpiac