Wpis z mikrobloga

Statek kosmiczny Dragon firmy SpaceX wraca właśnie ma Ziemię z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) w ramach swojej szóstej załogowej misji dla NASA. Na pokładzie znajdują się cztery osoby.

Opis i transmisja z odłączenia od ISS i lądowania na Kosmonautyka.pl:
Lądowanie załogowego statku kosmicznego SpaceX Crew 6

Ciekawe? Dziękuję Ci za wykop!

#nasa #spacex #iss #floryda #florida #usa #kosmos #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #technologia #stream #astronautyka #kosmosboners #kosmonautyka #zea #roskosmos
yolantarutowicz - Statek kosmiczny Dragon firmy SpaceX wraca właśnie ma Ziemię z Międ...

źródło: spacex-crew-6-na-orbicie

Pobierz
  • 9
Brak filmu z lądowania. Film prywatny.


@Adrian77:

Po wykonaniu serii odpaleń silników manewrowych w celu oddalenia się od stacji orbitalnej, Dragon przeprowadzi manewry obniżania orbity i wejdzie ponownie w ziemską atmosferę, aby wodować u wybrzeży Florydy około 17 godzin później - w poniedziałek, 4 września 2023 roku o o 12:17 czasu wschodniego (EST).


12:17 EST to 18:17 u w Polsce. Możliwe, że nie ma filmu z lądowania, bo jeszcze nie wylądował
@katona: Szczerze mówiąc, nie czytałem opisu. Przeczytałem tylko tytuł "2023-09-03 Lądowanie SpaceX Crew 6" i chciałem zobaczyć filmik z lądowania, więc tytuł wprowadził w błąd.