Wpis z mikrobloga

Wyrwałem switcha z grami po taniosci (a jest to moje drugie podejscie) i poza smiesznymi, pastelowymi grami chcialem ugrac cos z innych platform. Wiem ze konsola pod mario i zeldy ale liść i ilosc śliny jaką przyjąłem na mordę od nintendo po obejrzeniu ich wypustów z innych platform jest niewyobrazalna xD
Przeciez wypuszczac najnowszy crap z grafiką zaciągnietą z Xperii anno domini 2012 albo porównywalnej do CS 1.6 to gorzej niz zart xD
Dzis wleciała promka na inny region i z ciekawosci odpaliłem gameplay z WRC 10 i az mnie zatkało ze ktos to wypuscił do sprzedazy xD
Przeciez samą mocą switch dzwignąłby niejeden taki tytuł przyzwoicie podany dla oka. Ale po co sie przepracowywac jak stado baranów i tak kupi w pełnej cenie. Nintendo= Apple.

#nintendo #nintendoswitch #konsole
vauecki - Wyrwałem switcha z grami po taniosci (a jest to moje drugie podejscie) i po...

źródło: pedauy

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@vauecki: Fakt, użyłem złej templatki, nie chciało mi się szukać bardziej adekwatnej.

Niemniej hejt na to, że developerzy nie starają się optymalizować gier na switcha, tylko wypuszczają port z grafiką tak obcięta ,że wygląda jak gówno, żeby jakkolwiek to chodziło - jest moim zdaniem źle wycelowany. To nie wina devów, że sprzedają taki crap, może nawet by chcieli to dopracować bardziej, ale management obcina czas na pracę nad portem do minimum,
  • Odpowiedz
Przeciez samą mocą switch dzwignąłby niejeden taki tytuł przyzwoicie podany dla oka.


@vauecki: tegra x1 ma 8 lat, to jest przepasc na rynku ukladow mobilnych.

Switch mial problem z xenoblade 2, ktore wyszlo na premiere i bylo exclusivem. A ty bys chcial na tym miec, w sensownym stanie gierki z duzych konsol/PC z roku 2023.
  • Odpowiedz
To cos tu chyba nie bangla


@vauecki: sam wcześniej napisałeś, że to jest konsola do mario i zeldy. Cała branża uważa tak samo, więc porty z innych platform są robione na #!$%@?, bo nie warto poświęcać pół roku na dobrą konwersję jak sprzedadzą 69 kopii na całym świecie
  • Odpowiedz
  • 0
chłopie kupiłeś 8letni sprzęt i narzekasz, że grafika słaba? nie jesteś raczej najostrzejszym ołówkiem w piórniku.


@inrzynier: porónuję do gier i platform sprzed 10 lat więc cos sie #!$%@? jesli grafika jest gorsza a nie porównywalna/ lepsza. Kuleje czytanie ze zrozumieniem xD
  • Odpowiedz
  • 0
zrownujesz Apple i Nintendo dlatego, że jakiś twórca third party wydał kiepsko zoptymalizowany port? Cóż za wybitny umysł! XD


@OlFunkyBastard: Znaczy co, nintendo nie wie co wydaje tak jak hitler nie wiedział o wojnie? Gra jest formą reprezentatywną danej konsoli i niby #!$%@? by obchodził nintendo co i kto wypuszcza? Jak by tak było to nie blokowaliby tak restrykcyjnie konsoli do chocby homebrew. I po co te wycieczki o umyśle?
  • Odpowiedz
liść i ilosc śliny jaką przyjąłem na mordę od nintendo po obejrzeniu ich wypustów z innych platform jest niewyobrazalna xD


@vauecki: Myślę że powinieneś zgłosić oryginalnym twórcom że Nintendo samo sobie wypuszcza marne podróbki ich gier na własny sprzęt. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vauecki: nintendo to producent i sprzęt dla 3 gier. Ich fani są jeszcze bardziej odkorowani jak fanboje appla, bo uzasadniają sobie ruchanie w dupę przez kupno 3 serii "electric boogaloo" pokemonów, zeldy i mario. Reszta to są takie właśnie padaki, żeby nie było tak ordynarnego wała, że w sklepie masz 3 gry na krzyż xD
  • Odpowiedz
Znaczy co, nintendo nie wie co wydaje tak jak hitler nie wiedział o wojnie?


@vauecki: cytat do którego się odwołujesz brzmiał troszkę inaczej i to troszkę jest tu szczególnie istotne. Brzmiało to tak: "Nie ma dowodów na to by Hitler wiedział o holokauście." Historycy to potwierdzą bo faktycznie nie ma żadnych dokumentów, które świadczyłyby o tym, że Hitler wiedział. Co oczywiście nie oznacza, że nie wiedział. Nie zależnie od tego co
  • Odpowiedz