Wpis z mikrobloga

Mirabelka 23 Kraków

Zgłoszenie 1d0dae0050d9700e z dnia 2023-09-02 22:39:45

Imię: Mirabelka
Wiek: 23
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Studentka matematyki, zawodowo analityk danych. Introwertyczka (INTJ), ale nie mam problemu z odnalezieniem się wśród ludzi. W wolnym czasie cenię sobie wycieczki górskie albo długie spacery po Krakowie i okolicach. Kocham się rozwijać i dążyć do swoich założonych celów. Lubię ludzi z dystansem do siebie oraz poczuciem humoru i sama staram się taka być :)

Wygląd
176 cm wzrostu, blond włosy, lekka nadwaga, ale pracuję nad tym

Zainteresowania
matematyka, programowanie, polityka, muzyka elektroniczna, gotowanie

Czego oczekuję?
Oczekuję relacji opartej na szczerości i uczuciach, ale jednocześnie z przestrzenią na własny rozwój. Fajnie by było, gdybyśmy mieli chociaż częściowo wspólne zainteresowania, o których moglibyśmy ciekawie pogadać. Szukam inteligentnego i ambitnego faceta z poczuciem humoru do stałego związku.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Dzień w górach - piękne widoki, rozmowy, przytulasy, na koniec dobre jedzonko. Dniem spędzonym w domu ze wspólnym gotowaniem, winem i przeglądaniem memesów z papieżem również nie pogardzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub - tak
dzieci - tak
używki - piję alkohol, nie palę (ale mi to nie przeszkadza)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirabelkaszukamirka
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko Oczywiście. Ostatnio puściłam ten test w pracy. Okazało się, że obok mnie siedzi mój "idealny partner" pod względem kompatybilności wg tego testu. Oczywiście on ma żonę i dwójkę dzieci, więc nic z tego nie będzie, ale to trochę tłumaczy dlaczego tak dobrze się dogadujemy pomimo sporej różnicy wieku. :)
  • Odpowiedz