Wpis z mikrobloga

@ortalionnajman: Nawet chłopa po 50 nie mógł znokautować. Ten chłop to chodzace beztalencie. Dzisiaj ta walka z Ferrarim mogła iść w 2 strony tak naprawdę. To dużo mówi o gościu który aspirował do KSW xD no beka z tego chłopa w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Zakarys: z tymi obaleniami to zależy od widzi mi się sędziów. W walce Blachowicza też ostatnio były kontrowersje i na tamten czas moim zdaniem wygrał z Pereira właśnie ostatnią rundę dzięki sprowadzeniu walki, tyle że nie był aktywny z góry. Tu było to samo, a moim zdaniem w stójce tej presjii i ciosów więcej zadał Ferrari, walka była bliska, myślałem że podniosą rękę Amadeusza. Takze to mogło iść w 2 strony
  • Odpowiedz
@XYZ91 wiem o czym piszesz mówiąc o Janku. Różnica jest ta że Janek obalił i został przytulony nic nie robił. A niestety tancula obalił i pracował rękoma. Dlatego wygrana jego była pewna. W pierwszej rundzie sodomita też cały czas trzymał słońce, dopiero w drugiej Ferrarka wszedł w nie i zaczął coś skracać
  • Odpowiedz
@Zakarys: Co on tam pracował jak sobie zbijał tocjak chciał Ferrari i nie zrobił mu żadnej krzywdy, to powinno być uznane tylko i wyłącznie jako powód do nie podniesienia walki do stójki, a nie punktowanie. Dokładnie jak piszesz, gdyby w 1 rundzie Amadi zajął środek oktagonu jak krzyczał Mirek to by wygrał ta walkę bo 2 runda była jego. Wystarczyło się wyzbyć strachu i narzucać swój styl (xD) i presję, Tańcula
  • Odpowiedz
@XYZ91: Mam tę samą refleksję. Typ siedzi w sporcie X czasu, trenuje MMA podobno dość intensywnie, #!$%@? jakieś kocopoły o KSW, a walczy w najlepszym wypadku poprawnie (na poziomie freakow), bez finezji, bez pomysłu, czy czucia walki.

Nie lubię #!$%@?, że "najważniejsza praca, talent to ułamek sukcesu". A taki #!$%@?, bez talentu pewnego poziomu nie przeskoczysz i widać to po Tanculi właśnie.
  • Odpowiedz
@XYZ91: xD byłem za ferrarim i #!$%@?ć ćpanculę, ale ferrari to zdecydowanie przegrał, mizerny jest i tyle,
Nawet jakby tańcula go nie obalił tylko minimalnie wygrał to i tak easy win.
  • Odpowiedz