Wpis z mikrobloga

Bawią mnie ludzie, którzy nie kupują PPV i narzekają na niski poziom gali xD. No ciekawe czemu poziom jest adekwatny do zarobku organizatorów. Ja zapłaciłem te zawrotne 35 zł i uważam, że nie było tragicznie, takie uczciwe 6/10 mogę tej gali wystawić
#famemma
  • 9
@jaszczur13: z tym, że nie płacą a narzekają to się zgodzę, ale nie róbmy z tego powodu słabej gali, oni i tak sprzedają w #!$%@? PPV tylko problem jest w tym kogo za te pieniądze kontraktują, taki Fabijanski tani nie jest a #!$%@? wnosi
@Mateusz1000500: na szczęście już ostatni raz, pajac jakich mało. Ale w walkach przynajmniej były jakieś knock downy, liczenia, w sumie najsłabsza i najwolniejsza była oczywiście walka Ferrary ale tu zero zaskoczenia, w starciach z Polakiem czy też z Bombą pokazywał dokładnie to samo. Ciekawy knock out Xayoo, Fajne walki Zadymy, Wrzoska i Księżniczki, tylko jedna walka kobiet. No ja uważam, że tragedii nie było.
@jaszczur13: No to powinieneś zauważyć jak zmieniła się karta walk oraz zachowanie zawodników, te gale miały zamysł dziwnych zastawień a teraz każdy kreuje się na sportowca, przez co jest to mało zachęcające do oglądania. Nie ma żadnych prawdziwych konfliktów, widać że robią to na siłe.