Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś może mi wyjaśnić jak znaleźć wartościową dziewczynę? Jestem po 30 i to jest dramat jakie są kobiety. A to "czasem się zabezpieczam, czasem nie", "pierwszy raz przeżyłam w wieku 18 lat". Śmiech na sali i jednocześnie dramat. Czy serio uważacie, że zaimponujecie takim tekstem wartościowemu facetowi? Zaimponujecie takiemu który Was przeleci i rzuci. A ten który jest wartościowy - rzuci Was bez przelecenia. Seks dla zabawy to nie zabawa. Warto się szanować, bo potem duże szanse, że nie będzie się szanowaną. I nie mówię tego złośliwie czy z zazdrości tylko dlatego, że tak jest.
Mnie osobiście u kobiety to brzydzi - tak samo jak palenie papierosów i alkoholu oraz brak wyższego wykształcenia (co do zarobków wystarczy średnia krajową którą zarobi każda rozgarnięta dziewczyna szanująca się na rynku pracy posiadająca umiejętności wyniesione ze szkół). Czy są jeszcze takie dziewczyny które nie palą, nie piją oraz mają ukończone studia i nie uprawiają seksu z facetem rozrywkowo? Jeżeli tak - to gdzie mógłbym taką znaleźć?
Żeby nie było, że wymagam - też mam dużo takiej kobiecie do zaoferowania. Własne mieszkanie bez kredytu, nowy samochód, pensja 20k/miesięcznie, praca zdalna, wyższe wykształcenie, inteligencja. O tym, że jestem prawiczkiem z czego jestem bardzo dumny oraz będzie moja niedoszła dziewczyna - nie muszę wspominać.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Notatka moderatora: Taki bait na sobotę
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
  • Odpowiedz
Są ale jest ich niewiele i każdy taką by wziął za żonę więc masz ogromną konkurencję. Poza tym raczej nie mają tendencji do wychylania się więc nie będzie łatwo taką znaleźć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
1. znajome znajomych... trzeba być społecznym.
2. imprezy publiczne i miejsca gdzie ludzie zajmują się tym co ich kręci. W moim wypadku np. kluby jachtowe, regaty itp.
3. zakupy na mieście. W określonych miejscach spotykasz określonych ludzi. W monopolowym innych, w salonie dobrej marki ubrań innych.
4. przeprowadź się w inne miejsce. Sensowne dziewczyny nie pokazują się w kiepskich dzielnicach.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): xD A ja kompletny golodupiec ale INFP wannabe artysta z głową w chmurach i z dupeczkami od skończenia liceum czyli 10 lat niedługo. Tak samo typy których znam, ci poukładani i z przyszłością tylko kandydaci na założenie nudnej rodziny bo sami są szarzy jak papier do dupy i kobiety to widzą, zero spontaniczności w życiu i brak wyobraźni i to odstrasza kobiety. Skupiles się na gromadzeniu zasobów i
  • Odpowiedz
z głową w chmurach i z dupeczkami od skończenia liceum czyli 10 lat niedługo


@mirko_anonim: Nie każdy facet szuka "dupeczek". Są też faceci, którzy szukają swojej potencjalnej żony i matki dla ich przyszłych wspólnych dzieci.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Ulfric_Stormcloak: kościół nie jest wyznacznikiem czegokolwiek. Znaleźć tam można osobę która sztucznie wierzy a po wyjściu z niego zachowuje się jak diabeł. Znaleźć tam można osobę która lubi być "prowadzona za rączkę" żyjąc w strefie komfortu, co często w życiu codziennym przedkłada się na spore odchyły w nieogarnięciu. Bo przecież jest prowadzona. Także Kościół to zbiór ludzi niekoniecznie tylko i wyłącznie świętych.

@AnonimoweLwiatko: dlatego moim zapytaniem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

1. Właśnie z tą moją społecznością jest tak, że przyciągam ludzi z nizin społecznych. Rzadko kiedy trafi się coś z wyżyn.


Bywasz w złych miejscach. Człowiek nasiąka sposobem zachowania, odzywkami, wyglądem, ubraniem. I przyciąga niziny.

2. Też tam byłem. Zawsze jest taka reguła, że jak dziewczyna kogoś znajduje - odchodzi. Dlatego też byłem mniej sprytniejszy. Ale też dzieliła nas spora różnica wieku.


Nie nastawiaj się na poznawanie dziewczyn tylko ludzi.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Ulfric_Stormcloak: potrzeba uświadomienia jest silniejsza
@kosmita:

Bywasz w złych miejscach. Człowiek nasiąka sposobem zachowania, odzywkami, wyglądem, ubraniem. I przyciąga niziny.


A skąd. Bardziej kwestia tego, że ludzi z wyżyn to jak na lekarstwo. W końcu nie zapominajmy, że nie bez powodu rządzi PiS.

Nie nastawiaj się na poznawanie dziewczyn tylko ludzi.


Tak właśnie robię.

W takich miejscach bywają grupki znajomych, rodziny itd. Poznajesz jedną osobę za
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

ludzi z wyżyn to jak na lekarstwo.


dlatego Lambo ma dwa siedziska a autobus 60.
Znajdź dobrą okolicę. Nie chodzi o bogoli, tylko dobrą okolicę. Idź tam gdzie chodniki są równo ułożone. Gdzie stoją zaparkowane czyste samochody. Gdzie jest więcej zieleni. W moim mieście jestem w stanie wskazać takie dzielnice, czy ich części. Na przedmieściach także. To nie chodzi o dzielnice willowe, tam nic nie znajdziesz. Zapisz się na tenisa.
  • Odpowiedz
Bardziej kwestia tego, że ludzi z wyżyn to jak na lekarstwo


@mirko_anonim: wiadomo, ty po prostu jesteś zbyt zajebisty dla innych ludzi. Po prostu lustro zgubiłeś .

@kosmita będziesz zjebowi tłumaczył, że jachty i tenis to coś co robią ludzie na poziomie, a on Ci powie, że jest zbyt zajebisty na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @kosmita: Co do tego:

W dobrych salonach z modą męską pracuje sporo sensownych dziewczyn. Nie znajdziesz tam laski z medycyny, ale generalnie to pracowite, w większości uczciwe dziewczyny. One same podchodzą do ciebie żeby pomóc dobrać ubranie. Daj się ubrać. Potrafią dobrać strój do figury, dobrać kolor, fason, styl. Przełam się, gadaj z nimi. One są "zawodowo" w flirtowym nastroju, robią wszystko żeby ci coś sprzedać.


Ciekawa
  • Odpowiedz
Własne mieszkanie bez kredytu, nowy samochód, pensja 20k/miesięcznie, praca zdalna, wyższe wykształcenie, inteligencja.


@mirko_anonim: za to brak jakiejkolwiek inteligencji socjalnej czy emocjonalnej. Za samo to, że uważasz ludzi bez wyższego wykształcenia za jakichś gorszych splunąłbym ci w twarz. Na palcach nie policze ilu debili w zyciu spotkałem z dyplomem. Obecnie ukonczenie studiow to zaden wyczyn, czasami to nawet strata czasu jak idzie sie na gownostudia.

Jesli uwierzyłes, że jak bedziesz dużo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @kosmita:

dlatego Lambo ma dwa siedziska a autobus 60.

Znajdź dobrą okolicę. Nie chodzi o bogoli, tylko dobrą okolicę. Idź tam gdzie chodniki są równo ułożone. Gdzie stoją zaparkowane czyste samochody. Gdzie jest więcej zieleni. W moim mieście jestem w stanie wskazać takie dzielnice, czy ich części. Na przedmieściach także. To nie chodzi o dzielnice willowe, tam nic nie znajdziesz. Zapisz się na tenisa. Zapisz się na
  • Odpowiedz
Nic nie udało się znaleźć.


@mirko_anonim: masz podejście dość popularne obecnie. Oczekujesz natychmiastowych efektów, najlepiej trwałych, a tak życie nie wygląda. Są faceci, którzy poznają wiele kobiet, kilka na tydzień, a szukają sensownej przez całe miesiące.

Wyłącz sobie takie myślenie. Będzie trudno bo to niestety bug w twoim mechanizmie nagrody we łbie.

Bardzo możliwe że masz jakieś cechy które odpychają od ciebie kobiety. Albo odpychają te sensowne. Ich jest mało, zwykle
  • Odpowiedz