Wpis z mikrobloga

Ale czym Wy się przejmujecie, wersja piracka lata po sieci od 2 dni, a za darmo to uczciwa cena nawet za lekko zabugowaną i mocno niezoptymalizowaną grę. Jak ktoś miał oczekiwania na drugiego Skyrima, to sam sobie winien, a i po recenzjach widać, że gra nie jest znowu zła i dla fanów gatunku powinna przypaść do gustu.
Chociaż trochę rozumiem jęki sponsorów bethesdy, którzy zapłacili 500zł za "early access" i okazało się, że ich 2070 jest za słaba do płynnej gry xD

#starfield #gry #piractwo
  • 16
@PoncjuszPijak: zależy jak rozumieć płynna.
Twórcy gier muszą uwzględnić wszystkich, tych co mają 3090 oraz 1660super ( to moja xd)
Nic złego zbic ustawienia na low i pykać se w 30 stałych klatkach. Kiedyś się człowiek z 20 cieszył xd
@Nerlo_ajcats: Jak już się nagra w 100fpsach ustawienia maks w 1440p, to nie da rady wrócić do grania w 30fpsach na low i cieszyć z tego.
Twórcy też muszą zachować jakiś balans między ładną grafiką a przystępnością gry na słabsze sprzęty. W 2023 nie da się zrobić ładnej grafiki, żeby to śmigało na 7-letnich gpu. Z drugiej strony można dać szerszy zakres opcji ustawień graficznych, nieco ograniczyć ambicję zrobienia najładniejszej gry,
Twórcy gier muszą uwzględnić wszystkich, tych co mają 3090 oraz 1660super ( to moja xd)


@Nerlo_ajcats: Gówno muszą uwzględniać, twórcy mają graczy głęboko w dupie. Starfield ma nieskompresowane tekstury które nie dość że marnują od cholery gigabajtów to do tego maksują VRAM więc kupuj RTXa 4090 z 24GB VRAMu bo Bethesda ma w piździe optymalizację ich silnika sklejonego spermą Todda. Na Xbox Series X działa to jako tako to ty też
Gówno muszą uwzględniać, twórcy mają graczy głęboko w dupie.


@supra107: Akurat muszą jeśli wydają grę na xboxaa bo cudowny microsoft naciska aby gry śmigały elegancko na gówno konsoli Series S.
@login4znaki: nie no w csa gram to tak 80 jest już lekko lepiej niż 60, a więcej jeszcze to już bez różnicy.
Ale hula na 250 bo mi się nie chce ograniczać za każdym razem xx
Mogliby jakoś wbudować w grę ustawienia takie.