Wpis z mikrobloga

@Lukardio: Twoja lewacka tuba propagandowa niech wpierw sprawdzi kogo Niemcy wysyłają na kursy językowe i jakie są konsekwencje zerwania takiego kursu. W Polsce za kursy z UP też trzeba było zwracać pieniądze jeśli się przerwało szkolenie. Gość pyta więc normalnie a ty masz jakieś paranoje antypolskie i wydaje ci się że wyłudza zasiłek jak tysiące Ukrainek w Polsce.
  • Odpowiedz
  • 2
@Lukardio a nie spoko jak polskie patusy coś gdzieś robią to już w ogóle mi nie przeszkadza wyłudzanie socjalu z moich podatków przez ukrów i innych gruzinców
  • Odpowiedz
  • 1
@Lukardio Przekonałeś mnie, likwidujemy granice z Ukrainą, niech wjeżdżają jak chcą, a polskie wojsko pod Bachmut ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Lukardio: Czy ktoś stwierdził, że tak nie jest? Patologia tak samo wyjeżdża z Polski jak i Ukrainy. Ale polska patologia to problem kraju gdzie wyemigrowali tak jak u nas problem są np. niektórzy Ukraińcy. O jeżeli w tym kraju do którego pojechała patologia zscznie z tym walczyć, to im kibicuję.

Ja mieszkam w Polsce, więc problemy z imigrantami w Polsce to coś co mnie dotyczy. Życie w innych krajach to abstrakcja.
  • Odpowiedz