Wpis z mikrobloga

@MarcinE45 strasznie odrzucony ten nitro, 1-2k+ widzów, kupuje sobie jakieś nowe motocykle za 200 czy 300k. #!$%@?. Reporter też jakieś tam wyniki ma na kanale, źle mu się raczej nie żyje. Faktycznie, #!$%@? psychicznie.
@Savvv podejrzewam ze kolega wyżej rzucił oskarżenie ze jestes od nitro bo wszytsko przeliczasz na złotówki. Zrozum ze im się moze dobrze zyje materialnie. Tylko że stracili coś więcej niz gore forsy. Ich nikt nie szanuje i psychikę tez maja raczej niezle pokiereszowaną. Reportera i nitra na ten moment raczej własne kobiety nie szanują w sumie tancule tez xddd
@Savvv wiedziałem ze to powiesz. No niestety nie mam dowodów ale śledzę na bierząco. To są moje wnioski. Może naciągane. Jednak nie wszystko rozwiązuje kasa w życiu. Po tym co wyszło na tancule a nawet jedna mała wiadomość na reportera. Nie da sie na nich patrzeć dobrze z perspektywy ich kobiet. Co to za partnerstwo gdzie ciagle kobieta jest podejrzliwa ze facet jej rogi dorabia. Raczej zbyt szczęśliwi nie są mimo popularności