Wpis z mikrobloga

@deepblue_: za szybko chudniesz, robisz przerwy w ćwiczeniach, organizm nie może się przyzwyczaić, jak łapiesz kontuzje to za bardzo dajesz w palnik.. powinieneś moim zdaniem chudnąć do 1.5kg na miesiąc. więc powinieneś schudnąć 4.5kg a nie 10.

Mi stuknie za chwilkę rok treningów. po jakiś 8-10 miesiącach schudłem 17kg, więcej niż chciałem, bo chciałem zejść do 80 zszedłem do 76, teraz aby utrzymuje kondycję czy wagę aby była 7 z przodu.
ej #!$%@?, ja też coś koło 3-4 miesięcy i wyglądam tak samo jak na początku.


@Utero: Prawidłowo ja po 2 miesiącach schudłem może kg, półtora myślalem że nic z tego nie będzie ale potem nagle zaczeło lecieć w dół, a wszystko tak samo robiłem.
@deepblue_: Trochę ironizowałem:)
Niestety nie trzymam diety, a ćwiczenia to basen przeplatany wyciskaniem na ławeczce. Zupełna amatorka i rekreacja, więc tym większy szacun i zazdro.
@deepblue_ 173cm i obecnie chciałbym wbić na 90, odbyłem kilka mas i redukcji a że wzrost podobny to ci napiszę przetestowane rady.
10kg to za mało patrząc po twoim bf musisz zrzucić ok 16kg jeszcze, mało mięśni i tu mogłeś zacząć mimo wszystko od masy ale spokojnie jeśli ćwiczysz regularnie to zachodzi rekompozycja.
pij dużo wody i zapisuj kcal, nieraz utykałem na redukcji w miejscu bo ich nie zapisywałem