Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak po kompromitacji z City w zeszłym sezonie możemy zaczynać następną kampanię z gorszą kadrą. Ja wiem, że Jude to fenomenalny dzieciak i ma potencjał na bycie najlepszym pomocnikiem świata, ale wszyscy dobrze wiemy, że w pewnym momencie on się zatnie na jakieś 2 miesiące i na kim wtedy będzie ciążyć odpowiedzialność za bramki? Karim miał słaby poprzedni sezon, ale tak jak teraz zaczynamy z Joselu, to rok temu mieliśmy w kadrze złotą piłkę. Nie wspomnę już o wypadnięciu Thibu i Edera. Po pierwszych sparingach miałem wielkie nadzieje odnośnie tego sezonu, ale nie ma się co oszukiwać- to okienko w wykonaniu Realu jest po prostu kompromitacją. Wiadomo, że w tym klubie dzieją się rzeczy nielogiczne i znając życie fawelarze zaczną robić 40 goli na sezon, a my nie mając żadnych oczekiwań wygramy Ligę Mistrzów, no ale zostawienie wolnej dziewiątki, gdzie do wyjęcia był Kane za kilkadziesiąt baniek to nieśmieszny żart. Współczuję Carlo, bo to na niego spadnie cała odpowiedzialność za niepowodzenia w tym sezonie, a kadrę dostał po prostu słabą. No chyba że Arda Guler okaże się lepszy niż Mbappe XD
#realmadryt
  • 3
@ObslugaRadomskiegoLotniska wygląda jak na kolejny sezon przejściowy FC. W 2024 podejrzewam, że będzie też jakiś jeden mocny transfer i koniec, bo za te okienko nic praktycznie do klubu nie wpadło, jedynie oszczędzona kasa za kilka kontraktów. pisało się dużo wcześniej o przyjściu Daviesa i tego chyba bym chciał najbardziej, bo nie wierzę zbytnio w taki poziom Frana i Mendy wiecznie #!$%@?.Napastnik też musi być, ale nie wiem kogo by dało radę ściągnąć,
@Lipa1992: ja mam wrażenie, że kilka poprzednich sezonów było już przejściowych, tylko ta Liga Mistrzów wygrana mocą przyjaźni zaburzyła obraz tego, że zarząd co każde letnie okienko daje dupy. Poza tym Zizou i Carlo też wyciskali 200% z zawodników, których otrzymali, bo to nie jest kadra na co najmniej półfinał Ligi Mistrzów co rok.