Wpis z mikrobloga

Nazywa się jakoś taka chęć i działanie dotyczące planowania w przód, robienia planerów, zapisywania kalendarzy - ale tak naprawdę to bania się żyć na żywo i cały czas funkcjonowania tylko tak niby małymi kroczkami gdzie bieżące sprawy się robi które nie mają za dużego znaczenia? Tak naprawdę boisz się iść za tym co chcesz, a takie działania jak już się gdzieś na coś zdobywasz to planujesz pieczołowicie - bo boisz się tak naprawdę puścić takich "poręczy" żeby się w nich życiu trzymać, co jak na wysokości gdzie nogi są jak z waty.
Coś jak oszczędzanie małych kwot które nic nie dają, i nie zdobywanie żadnych większych które dużo zmieniają, bo to jest gdzieś daleko od ciebie, nie wiadomo nawet jak się tam dostać.
#pytanie #rozwojosobisty #motywacja #psychologia #produktywnosc
  • 5
@interpenetrate: albo Ci brakuje tych odleglych celow albo srodka, ktory laczy male z duzymi.

Inna kwestia, ze prawdopodobnie jeszcze jestes w takim miejscu zycia, z ktorego brakuje Ci wiary, ze mozna sie wybic.

Bo jak juz masz prace za 15k i piata klepke to latwo uwierzyc, ze mozna zalozyc biznes na kredyt, ktory zrobi 100k miesiecznie.

A z takiej spolki to juz tylko akwizycja i w zasadzie przy odrobinie farta, ogromie
@programista15cm: Więc brakuje mi tego co łączy małe z dużym. Nie brakuje mi wiary że można się wybić, brakuje mi sposobu żeby się wybić. Czuję się jak samochód wyścigowy bez przeniesienia momentu obrotowego z silnika na koła, gdzie układ napędowy jest rozłączony. Ja nie mogę zarabiać, z siły rzeczy. Nie mam pojęcia w czym zarabiać. Czy ja w ogóle chcę się w czymś specjalizować czy to droga donikąd. Nie wiem czym
dba o nie jak o własne zdrowie żeby dalej się rozrastało bo wie że jak wypadnie z gry to pewnie już nie wróci


@interpenetrate: to jest najbardziej przerażające w tym co napisales i jednocześnie odnosi się do tego co mówiłem o kropkach średnich i sprawczości.

Ogólnie żeby zarobić w kapitalizmie potrzebujesz kapitału. I skupilbym dla na tym żeby go zarobić. Ja wybrałem programowanie 15k, potem go remote uk 50k pln.

Jakie
Ja wybrałem programowanie 15k, potem go remote uk 50k pln.


@programista15cm: jak najbardziej to samo wybieram jako it, tylko nie wbiłem się jako dziecko w programowaniu a bardziej w grafikę. No na razie jest #!$%@?, i nie wiem jak to zmienić za bardzo.
Znaczy nie to że nie rozumiem że mam aplikować na zagraniczne posady (5lvl expa, ang c1), ale chodzi o to że co jak mnie będą odrzucać? Co jak
interpenetrate - >Ja wybrałem programowanie 15k, potem go remote uk 50k pln.

@progra...

źródło: Screenshot_20230903_092946_Opera

Pobierz